reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja tez się zastanawiam kiedy powiedzieć w pracy.. chyba poczekam do USG, które potwierdzi serduszko, czyli początku stycznia.
W pierwszej ciąży pracowałam do końca 4 miesiąca. Teraz obawiam się trochę trzeciej fali koronawirusa, wiec zobaczymy..
 
reklama
A ja dostałam wynik progesteronu... Teraz ja będę się stresować do jutrzejszej wizyty, progesteron trochę ponad 6, przy minimalnym 11, więc słabo... Trochę staram się na siłę uspokajać brakiem jakichkolwiek plamien i ładnym przyrostem bety ale podświadomie ciągle o tym myślę 🙄
 
Żeby was pocieszyć to z naszej grupy ja jako pierwsza już siedzę na l4. W prawdzie trochę w tym przypadku i może wrócę jeszcze od poniedziałku do pracy (jutro się dowiem) ale sam fakt [emoji846] dzieciaczek najważniejszy...

A teraz dla tych które zastanawiają się czy iść na l4 bo jest ryzyko covida. IDŹCIE!!!

Ja to cholerstwo przeszłam. Jadłam mnóstwo leków które nic nie dają. I meczylam się z tym dobre 3 tygodnie. Nawet 4 bym mogła powiedzieć.
ja jeszcze nie miałam, ani nikt u nas w rodzinie nie miał wiec nie wiem czego mogę się spodziewać dlatego trochę świruje 😏
 
Ja pracuje w handlu, zmiany mam jednoosobowe. Jednak nie brakuje klientów, którzy przychodzą chorzy na zakupy. Jutro mam wizytę. Prawdopodobnie 7 tydzień. Również rozważam, czy nie poprosić o zwolnienie. Od zeszłej niedzieli mam ciągle mdłości i wymioty. Już wielokrotnie w pracy zrobiło mi się na tyle słabo, że myślałam że zemdleje... Dodatkowo dziś zauważyłam delikatnie zabarwiony śluz. Z przemęczenia przed świętami w pracy zaczyna boleć mnie podbrzusze.
Pewniw od razu idz ja sobie nie wyobrażam teraz żebym chodziła do pracy pracuje na dwie zmiany caly dzien sciska mi żołądek jest mi co chwile nie dobrze spać mi się chce prawie caly czas w domu odpoczywam ,spie kiedy mogę. Mi lekarz od razu sam zaproponował zwolnienie wiec nie wąchałam się .
 
A ja dostałam wynik progesteronu... Teraz ja będę się stresować do jutrzejszej wizyty, progesteron trochę ponad 6, przy minimalnym 11, więc słabo... Trochę staram się na siłę uspokajać brakiem jakichkolwiek plamien i ładnym przyrostem bety ale podświadomie ciągle o tym myślę 🙄
Na pewno będzie dobrze
 
A ja dostałam wynik progesteronu... Teraz ja będę się stresować do jutrzejszej wizyty, progesteron trochę ponad 6, przy minimalnym 11, więc słabo... Trochę staram się na siłę uspokajać brakiem jakichkolwiek plamien i ładnym przyrostem bety ale podświadomie ciągle o tym myślę [emoji849]
Niski progesteron chyba nie szkodzi natychmiastowo, ale jak najszybciej musisz mieć wdrożone leki
 
A ja dostałam wynik progesteronu... Teraz ja będę się stresować do jutrzejszej wizyty, progesteron trochę ponad 6, przy minimalnym 11, więc słabo... Trochę staram się na siłę uspokajać brakiem jakichkolwiek plamien i ładnym przyrostem bety ale podświadomie ciągle o tym myślę 🙄
trzymam kciuki! Będzie wszystko dobrze 😉
 
reklama
Do góry