reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Nastawienie miałam że przenoszę żeby się nie katować psychicznie. Ale jak mnie te skurczybyki tak męczyć mają jeszcze całe tygodnie 😫 I w dodatku leje się że mnie 🥵

Gotowanie dzisiaj to było coś! Zajęło mi chyba 3 razy więcej czasu niż zwykle 🤣 a jak u Was tzw.obowiązki domowe? Ja ledwie zipię jak mam coś zrobić 🙈😩 Muszę poodkurzać ale jak tylko o tym pomyśle- topię się jak masło 😂🥵😂

Joanulka niech moc będzie z Tobą! Pewnie już razem jesteście? 😍
 
Ostatnia edycja:
reklama
też stawiam, że @Mdła nastèpna, zaraz coś bardziej jej się rozkręci.
oj super, że Franio już w domciu, cycusie zaraz się podleczą, ale wiecie co ta kapusta okłady tj na dosłownie wszystko, pamiętam nawet na sutki kładłam.
mam dziś b. niski próg nerwów, aż jestem w szoku, że dałam się wkręcić w awanturę, jestem już po swoich wrzaskach i swoim płaczu, szok bo całą ciążę jestem mega spokojna. cóż tak pewnie moje hormony się wyrównują,
miłego dnia paczuszki i rozpakowane
 
Nastawienie miałam że przenoszę żeby się nie katować psychicznie. Ale jak mnie te skurczybyki tak męczyć mają jeszcze całe tygodnie 😫 I w dodatku leje się że mnie 🥵

Gotowanie dzisiaj to było coś! Zajęło mi chyba 3 razy więcej czasu niż zwykle 🤣 a jak u Was tzw.obowiązki domowe? Ja ledwie zipię jak mam coś zrobić 🙈😩 Muszę poodkurzać ale jak tylko o tym pomyśle- topię się jak masło 😂🥵😂

Joanulka niech moc będzie z Tobą! Pewnie już razem jesteście? 😍
@Mdła może tak się nie forsuj z tym odkurzaniem, zostaw siły na poród, a nóż się skurcze rozkręcą, jeśli już są mocne to przecież lada chwilunia i szpital. Moje są tylko rano i kończą się narazie po 2h, ale są do zniesienia, więc nie liczę na wiele. chociaż jak pisała Lipka wszystko może być z nienacka i szybko,
 
Schłodzoną kapustę tłukliśmy wałkiem do ciasta i pakowałam w stanik. 😂 Na calusieńkie cycki. Bosz... Jaka to ulga była 🤗 W Niemczech położne z kolei polecają twarożek. Wycinanki z ręczników papierowych na cycki z dziurą na sutki smarowane schłodzonym twarożkiem i złożone w "kanapkę". Nie wypowiadam się bo nie próbowałam... kapusta jakaś taka łatwiejsza w obsłudze i niezawodna 😉

Chrzanić odkurzacz. Ogarniałam kuchnię po gotowaniu 45 minut 😂😂😂 nie chcę wiedzieć ile by mi że podłogi zajęły 😂😂😂

Mam nadzieję dziewczyny, że Wasze przepowiednie będą prorocze. Ale wielkiej wiary we mnie nie ma 🤷🏼‍♀️ może się rozkręcić za 3 godziny albo i 3 tygodnie...o ile do tego czasu nie popełnię harakiri 🤪🤣

Marcelek jak ktoś cię denerwuje w 9 miesięcu ciąży to wiesz... każdy sad cię uniewinni 🤪 A tak poważnie mówiąc to wszyscy są rozdrażnieni w te upały. A my mamy do tego prawo i bez upałów! Więc kumulacja 😉🤪😉
 
Dziewczyny ja to Was podziwiam z tymi spacerami! 😊🥳
Dla mnie pozycja stojąca, albo chodząca chwile dłużej niż szybkie wyjście z psem to jest jak wyczyn biegu na 10km. Mały jakoś tak mnie uciska, że momentami jak idę to dostaje takiego bólu jak paraliż nogi/ dupy i muszę aż się złapać za tyłek i chwile pospać żeby przeszło 😅
Najchętniej wiec leżę przed netflixem bo nawet do czytania nie mogę się zmusić 🥴
I tez zaobserwowałam u siebie w ostatnich dniach napady złości i agresji 🥴😈🔥😅
 
Jestemy po cc 💙
Hugo 3660g urodzony o 12:15 B257ADAC-82DE-45EF-883E-04BFBA22A796.jpeg
 
Joanulka GRATULACJE 🥳💐🥳 i witaj Hugo po tej stronie brzuszka 💐🥳💐
3660g to chyba mniej niż się spodziewali? Jest cudny i uroczy 😍

MegBor jak Ci dobrze to leż ile wlezie jeszcze 😁 Gdyby mi to dobrze robiło to też bym leżała. Tak sobie wyobrażałam końcówkę właśnie 😍😉
 
reklama
Do góry