reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Mystic bądź dobrej myśli- to zalecenia lekarza! Głowa do góry! Wiedzą co robią i już za chwilę będziecie razem w domu 🤱🏼 Jak cię już wypuszczą... to wpuszczą cię tam do "nowego szpitala"?

I w domu przyjdą całkiem nowe problemy 😉 i chodzenie na łokciach... I płacze z niewiadomego powodu... I "Dobre rady" kontra Matka-Zombie. Stawiam na wygraną przez nokaut Matki-Zombie 😁

Kurczę tak odliczałam dni do tego 15.07. a teraz jakoś się ogarnąć nie mogę. Wcześniej ciągle mi czasu brakowało- teraz jakoś nie mogę sobie znaleźć miejsca 🙈 ja wiem że babie dogodzić nie sposób... ale jakby motorek w d... mi wysiadł 🙈🤷🏼‍♀️😁
 
reklama
Mystic bądź dobrej myśli- to zalecenia lekarza! Głowa do góry! Wiedzą co robią i już za chwilę będziecie razem w domu 🤱🏼 Jak cię już wypuszczą... to wpuszczą cię tam do "nowego szpitala"?

I w domu przyjdą całkiem nowe problemy 😉 i chodzenie na łokciach... I płacze z niewiadomego powodu... I "Dobre rady" kontra Matka-Zombie. Stawiam na wygraną przez nokaut Matki-Zombie 😁

Kurczę tak odliczałam dni do tego 15.07. a teraz jakoś się ogarnąć nie mogę. Wcześniej ciągle mi czasu brakowało- teraz jakoś nie mogę sobie znaleźć miejsca 🙈 ja wiem że babie dogodzić nie sposób... ale jakby motorek w d... mi wysiadł 🙈🤷🏼‍♀️😁
Nie wpuszcza mnie. Mleka swojego tez nie beda brac bo nie wolno. Sanitarno epidemiologiczne zalecenia. Kazali w rorebkach magazynowac w zamrazalce . Tylko torbe z rzeczami bede przekazywala i rozmowa z dr wtedy osobiscie lub przez tel. Ewentualnie na maila fote ale do uzgodnienia z dr
 
Bosz 🤦🏼‍♀️ co za czasy popierniczone... Oby jak najszybciej minęło 💚 i żebyście już zaraz byli razem 💚 tego Wam życzę z całego serca! Jesteś wielka! A co cię nie złamie to cię wzmocni 💚💚💚
 
Bosz 🤦🏼‍♀️ co za czasy popierniczone... Oby jak najszybciej minęło 💚 i żebyście już zaraz byli razem 💚 tego Wam życzę z całego serca! Jesteś wielka! A co cię nie złamie to cię wzmocni 💚💚💚
Jezeli to wszystko naprawde dobrze sie skonczy to bede wiedziala ze jestem życiowa szczesciara jeszcze wieksza niz myslalam. Oltarz w czestochowie przejde dookola na kolanach! Zostalam w sali sama. Blizniaki wyszly.
Dzieki Wam za wsparcie!!!! Naprawde nie sadzilam ze wpisy na forum tyle moga dac czlowiekowi radosci czy ukojenia w problemie. Wyciszenia zlych emocji. Poczucia ze obcy ludzie jednak moga sie zjednoczyc i wspierac bezinteresownie a nie byc dla siebie wilkami. Dziekuje Wam bardzo!!!!!
Zostalam pierwsza rozpakowana sierpniowka😁
Pokazalabym wam fote smerfa ale pod tymi kablami nie ma co
 
Jezeli to wszystko naprawde dobrze sie skonczy to bede wiedziala ze jestem życiowa szczesciara jeszcze wieksza niz myslalam. Oltarz w czestochowie przejde dookola na kolanach! Zostalam w sali sama. Blizniaki wyszly.
Dzieki Wam za wsparcie!!!! Naprawde nie sadzilam ze wpisy na forum tyle moga dac czlowiekowi radosci czy ukojenia w problemie. Wyciszenia zlych emocji. Poczucia ze obcy ludzie jednak moga sie zjednoczyc i wspierac bezinteresownie a nie byc dla siebie wilkami. Dziekuje Wam bardzo!!!!!
Zostalam pierwsza rozpakowana sierpniowka😁
Pokazalabym wam fote smerfa ale pod tymi kablami nie ma co
Oj to prawda to forum daje moc. Mąż się pyta o czym my tak ciągle piszemy i piszemy. :)
Fajnie tak popisać mając tak ważne wspólne tematy :).
 
To prawda dziewczyny ! Dobrze, że mamy tu siebie i możemy razem przezywać i te ważne i te mniej Ważne sprawy, Że o wszystkim możemy pogadać bez skrępowania :)
Mój mąż tez się dziwi co ja tak cały czas czytam lub pisze 😂
 
Mężowie/ partnerzy powinni się cieszyć, że mamy siebie! Do nich przeważnie dociera już przefiltrowana część komunikatów 😂 a nam ponarzekać jakoś fajniej w babskim towarzystwie ✌️ I oni nie są tak często oskarżeni o to że nas nie rozumieją 😂
 
Oj to prawda to forum daje moc. Mąż się pyta o czym my tak ciągle piszemy i piszemy. :)
Fajnie tak popisać mając tak ważne wspólne tematy :).
Tak fajnie, szkoda tylko że tu tak mało pisze bo jak jesteśmy na zamkniętym to tak dziennie kilkanaście stron do czytania, czasem trudno się połapać na którym forum się pisze 😊😘
Ale dobrze jest pisać z innymi dziewczynami co przeżywają to samo. Mnie mój mąż nie rozumie czemu taka jestem ciągle zmęczona 😕
 
reklama
Tak fajnie, szkoda tylko że tu tak mało pisze bo jak jesteśmy na zamkniętym to tak dziennie kilkanaście stron do czytania, czasem trudno się połapać na którym forum się pisze 😊😘
Ale dobrze jest pisać z innymi dziewczynami co przeżywają to samo. Mnie mój mąż nie rozumie czemu taka jestem ciągle zmęczona 😕
A ja właśnie nie jestem na zamkniętym jakoś tutaj wystarczy mi tych "rozmów ". 😀. A mój wręcz przeciwnie ciągle tylko mówi że mam leżeć A on wszystko ogarnie i chce żeby było już po wszystkim bo to takie czekanie nas mega stresuje. Szkoda że się nie zna dokładnie dnia :D
 
Do góry