reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Wczoraj też doświadczyłam tego kłucia w pachwinach. Zaczęło się od prawej strony, ból był na tyle mocny, że nie mogłam chodzić normalnie promieniował aż na nogę, ale jak się położyłam na szczęście złagodniał. W nocy nadal nie odpuszczał, ale był zdecydowanie lżejszy i z obu stron. My to imienia nie mamy jeszcze wybrane każdemu podoba się co innego 🙂 Niby tyle imiom, ale jak przyjdzie co do czego to ciężko coś wybrać 😁 ja na szczęście zgagi jeszcze nie mam, ale za to strasznie mi się odbija po jedzeniu nie ważne co zjem.
 
My przeglądaliśmy różne opcje, ale zdecydowaliśmy się na dostawne Chicco next2me magic, nie mogłam się doczekać i zostało złożone, bardzo mi się podoba, jedyny minus to niestety cena..🙈

Też kupiliśmy łóżeczko Chicco z polecenia dziewczyn z forum i jestem bardzo zadowolona! Bardzo ładnie się prezentuje, jest funkcjonalne, można dostosować wysokość idealnie do naszego łóżka :) TOpcja kołyski i zsuwany bok są bardzo praktyczne. Chicco nas na tyle przekonało do siebie, żę teraz rozważamy Baby Hug - łóżeczko i fotelik 4 w 1 - ktoś ma i może się podzielić opinią?
 
Dzień dobry kobietki.
Za mną kiepska nocka. Wstawalam ciągle na siku, a wczoraj w ciągu dnia to już w ogóle co 5min 😑 mały się obija, nie daje o sobie znać ostatnio.
Z pozytywnych rzeczy, kurier przywiózł dziś kolejna część wyprawki😊 (foto) pora przejrzeć czego jeszcze nam brakuje.
Miłego, słonecznego dnia !
20200420_113145.jpg
 
Ja piję normalną kawę rano (ale ja i tak siekiery nigdy nie piłam :p ) a jak dzień jest ciężki to czasem po południu drugą słabszą. Za to w ogóle nie piję czarne/zielonej herbaty - tylko owocowe i ziołowe, a ostatnio sobie zamówiłam z miodokrzewu :D zobaczymy czy dobra.
Plecy mnie nawalają odkąd zamknęłam się w domu 3 tygodnie temu. Jednak siedzę przez większość czasu, a to raczej niewskazane, a mały spacer w ciągu dnia, albo raz na parę dni ostatnio to za mało :/ W nocy najbardziej przeszkadza, bo jak się nie ułożę to boli.

nataliiia91 powodzenia na wizycie :)

A czy są tu jakieś kobitki z Warszawy? Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu i próbowałam w tym pójść na badania.... (sr)enelmed ma JEDEN (!!!) dedykowany oddział na całą Warszawę dla kobiet w ciąży na krańcu świata, a jak próbowałam się od miłej pani z infolinii dowiedzieć, czy mimo to mogę pójść do tego co mam pod domem na pobranie, to trafiłam na automat "w trosce o bezpieczeństwo kobiet w ciąży i ograniczenie ich kontaktów z innymi ludźmi, mamy dedykowany oddział..." :p Co z tego, że żeby tam się dostać to muszę jechać komunikacją przez pół miasta (nie wszyscy mają samochód, ale widać tego nie wiedzą), zamiast pójść do pustego zabiegowego pieszo :p
Bo tym przydługim żalu: gdzie w Warszawie można jeszcze w miarę bezproblemowo pójść na pobranie krwi?
Polecam Cmp na Jana Kazimierza. Tam oprócz niezbyt miłych recepcjonistek (Czasami maja focha na dzien dobry ) zabiegowy super, ginekolodzy i internisci tez do rany przyłóż . Byłam w marcu i wpuszczali po jednym pacjencie, wszystko bezproblemowo).
 
My kupiliśmy z mężem w sobotę. Już stoi i czeka na naszą gwiazdę [emoji6] ja jestem absolutnie zakochana i jak dla mnie sztosem jest to, że mogę do każdego pomieszczenia bez problemu wjechać więc w razie co będę miała dzidziutka zawsze obok [emoji6]
Też kupiliśmy łóżeczko Chicco z polecenia dziewczyn z forum i jestem bardzo zadowolona! Bardzo ładnie się prezentuje, jest funkcjonalne, można dostosować wysokość idealnie do naszego łóżka :) TOpcja kołyski i zsuwany bok są bardzo praktyczne. Chicco nas na tyle przekonało do siebie, żę teraz rozważamy Baby Hug - łóżeczko i fotelik 4 w 1 - ktoś ma i może się podzielić opinią?
 
U nas na razie wygrywa imię Julia. W maju chce już jakieś lozeczko zamówić. Na początku chciałam jakaś typowa kołyske, później dostawne teraz już oglądam klasyczne drewniane. Wiem że chce baldachim bo zawsze mi się podobały. No ale na co się w końcu zdecydujemy nie wie nikt 😬
 

Załączniki

  • received_510515836282920.jpeg
    received_510515836282920.jpeg
    62 KB · Wyświetleń: 49
  • received_360033304950435.jpeg
    received_360033304950435.jpeg
    53,9 KB · Wyświetleń: 52
My kupiliśmy z mężem w sobotę. Już stoi i czeka na naszą gwiazdę [emoji6] ja jestem absolutnie zakochana i jak dla mnie sztosem jest to, że mogę do każdego pomieszczenia bez problemu wjechać więc w razie co będę miała dzidziutka zawsze obok [emoji6]
Właśnie sobie oglądałam te baby hug fajna sprawa. No ale chyba sobie darujemy. Kupimy jakieś leżaczek bujaczek i będzie w salonie. A w sypialni będzie lozeczko.
Może coś takiego.
received_166010887955341.jpeg
Serio ja nie umiem w tej ciąży się zdecydować 😬😀 coś co jest mega planem dla mnie zaraz okazuje się że niekoniecznie i podoba się już coś innego.
 
reklama
My kupiliśmy z mężem w sobotę. Już stoi i czeka na naszą gwiazdę [emoji6] ja jestem absolutnie zakochana i jak dla mnie sztosem jest to, że mogę do każdego pomieszczenia bez problemu wjechać więc w razie co będę miała dzidziutka zawsze obok [emoji6]

o to cudownie! właśnie wydaje się kolejnym sztosem, jak napisałaś :D Wydaje mi się, że to sensowniejsza opcja niż bujaczki, gdzie dziecko leży na ziemi. A jak ta funkcja "buczenia"?
 
Do góry