reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry kobietki.
Za mną kiepska nocka. Wstawalam ciągle na siku, a wczoraj w ciągu dnia to już w ogóle co 5min 😑 mały się obija, nie daje o sobie znać ostatnio.
Z pozytywnych rzeczy, kurier przywiózł dziś kolejna część wyprawki😊 (foto) pora przejrzeć czego jeszcze nam brakuje.
Miłego, słonecznego dnia !Zobacz załącznik 1108756

Super! Dużo przydatnych rzeczy :) Ja się dzisiaj nastawiłam na kupno wanienki, powstrzymuje mnie tylko to, że nie wiem gdzie to wszystko włożę :p
 
reklama
Bujaczek/leżaczek mam po synu, też pewnie będziemy używać. Jednak w chicco odpowiada mi właśnie wysokość co przy moim wzroście 174 cm jest na wagę złota [emoji28][emoji28] i to że nie muszę tego nosić tylko jest mobilne. Jeśli chodzi o pałąk to nie włożyłam jeszcze baterii [emoji28][emoji2356]
o to cudownie! właśnie wydaje się kolejnym sztosem, jak napisałaś :D Wydaje mi się, że to sensowniejsza opcja niż bujaczki, gdzie dziecko leży na ziemi. A jak ta funkcja "buczenia"?
 
U mnie ten sam wzrost. :). Ja pewnie bym się skusiła ale troszkę cena mi przeszkadza. Bo w planach tyle musimy kupić jeszcze że nie da rady.
 
Dziewczyny też mam 174 cm wzrostu, ale przypadek ;)
Co do tego Chicco 4w1 to jestem tego samego zdania co @Lipka , myślę, że najpierw trzeba ważniejsze rzeczy pokupować
 
Ja póki co też nie planuje na razie kupować żadnego leżaczka/bujaczka.
może jak już mały będzie na świecie i stwierdzę, że jednak się przyda :D
na razie nie korzystamy z poddasza, więc będziemy wszyscy na parterze, będę miała oko na małego cały czas :)
 
Hej dziewczyny 😁 ja jestem z południa Polski, a dokładnie z Krakowa 😊
Po waszych relacjach z ciastami jutro biorę się za malinowa chmurkę bo już nie wytrzymam jak nie zjem🤤
Jeśli chodzi o łóżeczka to my z mężem chcemy kupić chicco baby hug 4 w 1 i normalne drewniane😊
 
reklama
Hej dziewczyny 😁 ja jestem z południa Polski, a dokładnie z Krakowa 😊
Po waszych relacjach z ciastami jutro biorę się za malinowa chmurkę bo już nie wytrzymam jak nie zjem🤤
Jeśli chodzi o łóżeczka to my z mężem chcemy kupić chicco baby hug 4 w 1 i normalne drewniane😊
Ja też z Południa polski- z Rzeszowa :)
My łóżeczko Klupś dostaniemy od mojej siostry, a jeśli chodzi o dostawie to rozważam kinderkraft neste ze względu na cenę oraz lionelo Timon, które polecała kilka stron wcześniej koleżanka :)
 
Do góry