reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry mamusie! Może wy pomożecie 🥺 czy wy tez przychodzicie takie straszne zaparcia ? Ja już nie wiem jak sobie z tym radzić😞 rano pije kefir z otrębami wieczorem to samo w ciągu dnia jem suszone śliwki i nic mnie nie rusza 😞 czuje, ze muszę a nie mogę... już nie wiem jakich sposobów próbować.. może wy coś doradzicie...
na początku ciąży... masakra. Nie znałam żadnych sposobów, więc po prostu się męczyłam. teraz piję bardzo duże ilości wody, nie wiem czy to pomogło, ale (odpukać) teraz nie mam tego problemu.
 
reklama
Macie już upatrzone jakieś łóżeczka? Ja jestem jakaś niezdecydowana.
Na początku miałam zakupić cały zestaw z baldachimem, pościelą itp, ale doszłam do wniosku, że lepsze będzie "gołe" łóżeczko 😊 takie wybrałam, z funkcją tapczanika
Screenshot_20200417-105832_Allegro.jpg
 
Dzień dobry mamusie! Może wy pomożecie 🥺 czy wy tez przychodzicie takie straszne zaparcia ? Ja już nie wiem jak sobie z tym radzić😞 rano pije kefir z otrębami wieczorem to samo w ciągu dnia jem suszone śliwki i nic mnie nie rusza 😞 czuje, ze muszę a nie mogę... już nie wiem jakich sposobów próbować.. może wy coś doradzicie...
Ja piję dużo wody (robię sobie w dzbanku z cytryną żeby pamiętać ile wypiłam :p) i pije błonnik taki sypki w wodzie, jak jest gorzej. Ale też niestety problemy miewam. I staram się jeść tyle naturalnego błonnika dziennie ile jestem w stanie :p

Macie już upatrzone jakieś łóżeczka? Ja jestem jakaś niezdecydowana.
My na start Lionelo Timon dostawka.
Będziemy się przeprowadzać z niespełna miesięcznym szkrabem, to o większym będziemy myśleć później. A to się złoży, rozłoży i po problemie :)
 
Hejka dziewczyny, u mnie już na 100% dziewczynka, wzorowo rośnie i rozwija się, 25 tydzień i 588g szczęścia.
Mam takie pytanko do was bo ostatnio codziennie się budzę o 5 i nie mogę już spać poza tym mam takie kłucia w pachwinach lewej i prawej. Lekarzowi mówiłam ale nic powiedział więc nie wiem w czym rzecz.
Gratulację wszystkim mamusiom :)

Z tymi kłuciami mam bardzo podobnie z tym, że częściej z prawej strony. To normalne.
Co do spania budzę się kilka razy w nocy, od jakichś 2 tyg tak mam, a wcześniej dobrze spałam. Ostatecznie wstaję ok 8, ale już od ok 6:30 się wiercę.
 
My wybraliśmy imię Jadwiga :) i jesteśmy przekonani, rodzina nie była zachwycona, entuzjazmem nie pałała, ale uznaliśmy że nie ma co się przejmować niech się przyzwyczajają :)
A ze spaniem to właśnie różnie...w każdym razie nie śpię do 10 rano, wstaje o 5/6, dziś mi się udało pospac do 8.
 
Cześć sierpniowe Mamusie! 🤩
Ja także będę rodzić w sierpniu, termin na 27/08. Widziałam, ze @Suzie_suzanna ma ten sam ☺️
Już po usg połówkowy, wszystko niby dobrze, ale w serduszku widać tzw bright spot. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje? Lekarz na razie kazał się tym nie przejmować, bo wszystkie inne parametry serca są w normie :)
A macie już plany gdzie chcecie rodzić? Jeśli powtarzam się z pytaniami wybaczcie 🙏🏻☺️ Ale tyle jest tu tyle stron tego forum, ze nie uda się wszystkiego przeczytać 🤪
Trzymajcie się kochane w tych dziwnych czasach!
 
reklama
@AndziulkaPol Ważne żeby Wam się podobało, a nie rodzinie. Po porodzie na pewno wszyscy się przyzwyczają do Waszego wyboru. Moim zdaniem bardzo ładne imię wybraliście.
@MegBor Będę rodzić w dużym mieście, ale mimo to wybór jest tak naprawdę ograniczony do 3 placówek. Waham się pomiędzy dwoma szpitalami. Nie byłam nigdy w żadnym, wiem tyle co gdzieś wyczytałam, bo też nie mam żadnej znajomej któraby rodziła w którymś z nich i coś podpowiedziała. Ale jeszcze sporo czasu na ogarnięcie tematu. A jak tam u Ciebie ma się sprawa?
 
Do góry