reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja dziś nie ale za to jutro i już nie mogę się doczekać 🤩

Wierze!!! Ja odkąd umówiłam się na usg na rozpoznanie płci to się nie mogłam doczekać, nie mówię już o dniu przed.... nie mogłam się na niczym skupić bo tylko o wizycie myślałam [emoji23]
Byle do jutra [emoji170][emoji177]
 
Wierze!!! Ja odkąd umówiłam się na usg na rozpoznanie płci to się nie mogłam doczekać, nie mówię już o dniu przed.... nie mogłam się na niczym skupić bo tylko o wizycie myślałam [emoji23]
Byle do jutra [emoji170][emoji177]
W sumie fajnie wiedzieć kto mieszka w brzuszku ale nie wiem czy nie fajniejsza jest niespodzianka przy porodzie :) Kurcze trochę kusi ale póki co jestem twarda :D byle samo ostentacyjnie się nie pokazywało na usg 🤩 Ostatnio dwa razy pod rząd nóżki miało skrzyżowane.
 
W sumie fajnie wiedzieć kto mieszka w brzuszku ale nie wiem czy nie fajniejsza jest niespodzianka przy porodzie :) Kurcze trochę kusi ale póki co jestem twarda :D byle samo ostentacyjnie się nie pokazywało na usg 🤩 Ostatnio dwa razy pod rząd nóżki miało skrzyżowane.
Podziwiam wytrzymałości i decyzji ☺ ja nie mogę się doczekać 16 marca z wielką nadzieja że dowiemy się czy chłopiec czy dziewczynka 🥰 pozdrawiam.
 
Obyś już tam
Do porodu nie musiała wracać [emoji1364][emoji1364]

Dzień dobry sierpniówki [emoji170]
Jak się dziś macie? Która wizytuje dziś?

Ahoj! Ja żyję w takiej niepewności, że umówiłam dodatkową wizytę na 11.03 :) wiem, że płeć nie ma znaczenia. Mam dwóch chłopców i trzeciego też będę kochać nad życie.. no ale gdzieś tam podświadomie chciałam mieć też córkę kiedyś.

Od wczoraj oglądam wózki.. i powiem Wam, że to nie taka prosta sprawa rodzić w sierpniu. Niby wszystko fajnie bo i ciepło i druga połowa wakacji... ale niebawem pojawi się jesień i zima i trzeba będzie w kombinezonie takie dziecko zmieścić w gondoli a z tymi gondolami to różnie. Niektóre choć piękne są mikroskopijne :/ I myślę powoli o kompletowaniu wyprawki. Czeka nas przeprowadzka na przełomie maja i czerwca i wtedy to już nic raczej nie kupię. A chciałam sobie to rozplanować w miarę możliwości i finansowych i czasowych. Ciuszki pewnie w lumpku, do szpitala tylko jakieś nowe.. jest tyle pięknych rzeczy za grosze w lumpkach a uwielbiam tam buszować. I przyznam się, że zapas bodziaków już mam na pierwsze pół roku życia dziecka :)
Najbardziej problematyczny wydaje mi się wózek.. chciałabym mieć to już z głowy.
 
reklama
Ahoj! Ja żyję w takiej niepewności, że umówiłam dodatkową wizytę na 11.03 :) wiem, że płeć nie ma znaczenia. Mam dwóch chłopców i trzeciego też będę kochać nad życie.. no ale gdzieś tam podświadomie chciałam mieć też córkę kiedyś.

Od wczoraj oglądam wózki.. i powiem Wam, że to nie taka prosta sprawa rodzić w sierpniu. Niby wszystko fajnie bo i ciepło i druga połowa wakacji... ale niebawem pojawi się jesień i zima i trzeba będzie w kombinezonie takie dziecko zmieścić w gondoli a z tymi gondolami to różnie. Niektóre choć piękne są mikroskopijne :/
No niestety lepiej szukać gondoli która ma blisko 80 cm długości w środku. Mój syn jest z połowy lipca i nasza gondola miała chyba 78 cm i spokojnie pojeździł 7 miesięcy chociaż jeszcze z miesiąc dałby radę ale sprzedałam wózek :)
Też mam problem, bo nie wiem czy wybrać jakiś dla 2 ki dzieci czy tylko pojedynczy. Syn póki co jeździ w wózku ale na nogach na krótkich dystansach też daję radę i lubi chodzić, nie wiem co będzie za pół roku. Jednak na jakieś zakupy wygodniej mieć oboje w wózku czy na jakiś wyjazdach.
 
Do góry