reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ten fotelik maxi cosi kosztuje prawie 600zl? [emoji15][emoji16] Mi się podobają te wózki anex. Z tego co piszą są lekkie
Ale który dokładnie? Tak, to raczej taka 'standardowa' cena za dobry fotelik. Są też np cybex, avionaut, be safe i na pewno jeszcze jakieś inne. One wszystkie mniej-więcej w podobnej cenie. Później jest jeszcze kwestia tego, czy chcesz z bazą isofix czy na pasy. Ja baze chwale sobie bardzo, no ale to też dodatkowy koszt. Nie musisz kombinować z pasami, tylko wsadzasz na bazę, robi klik i gotowe [emoji4]
Polecam grupę na fb 8 gwiazdek. (to od sklepu z fotelikami). Niektórzy ludzie są tam mega nawiedzeni, ale można dużo się dowiedzieć o bezpieczeństwie, testach, i innych takich, dlaczego dobry fotelik jest podstawą.
Po tym, jak mój mąż miał 2 wypadki w ciągu 2 tygodni i żaden z jego winy, jestem totalnym świrem jeśli chodzi o bezpieczeństwo w aucie [emoji16] i osobiście wolałabym ciąć koszta na wózku i wyprawce, a w fotelik wpakowac kupę kasy, żeby mieć pewność, że moje dziecko będzie bezpieczne.
 
Jeżeli chodzi o wózek to ja kupiłam właśnie easy go optimo to jest typowa lekka spacerówka a gondola jest do niej dedykowana jest to mega lekki wózek 10 kg i cena też spoczko, nosidełko oczywiście maxi cosi +baza
 
My też oglądaliśmy wózki i zdecydowaliśmy się na wózek 2w1 a fotelik dodatkowo najprawdopodobniej z maxi cosi. Wózek podoba nam się bebetto luca, ale jeszcze zobaczymy czy nie wpadnie nam coś innego w oko bo planujemy takie zakupy na maj😉
 
Jeżeli chodzi o wózek to ja kupiłam właśnie easy go optimo to jest typowa lekka spacerówka a gondola jest do niej dedykowana jest to mega lekki wózek 10 kg i cena też spoczko, nosidełko oczywiście maxi cosi +baza

Kupiliśmy w sobotę ten sam wózek i fotelik😂 mam nadzieję że będzie się super prowadził. Jest lekki i piękny 😉 chce tylko na zimę dokupić koła pompowane w razie W.
 
Dzień dobry sierpniówki [emoji177]
Wy tu już o wózkach, fotelikach a ja nawet o tym jeszcze nie myśle [emoji85] nic nie kupuje ani nawet się nie interesuje. Co prawda na oku mam jeden wózek ale to już od dawien dawna i na tym koniec. Na walentynki kupiłam dla nas z mężem body była malucha [emoji51]
Może jak się dowiem jutro co tam w brzuszku rośnie i zacznę czuć ruchy to wtedy się ruszę i zacznę myśleć o wyprawce.

Czujecie już ruchy? Jaki tydzień ciąży?
Mi się dziś śniło ze maluszek się tam wiercił [emoji85]
 
Dzień dobry sierpniówki [emoji177]
Wy tu już o wózkach, fotelikach a ja nawet o tym jeszcze nie myśle [emoji85] nic nie kupuje ani nawet się nie interesuje. Co prawda na oku mam jeden wózek ale to już od dawien dawna i na tym koniec. Na walentynki kupiłam dla nas z mężem body była malucha [emoji51]
Może jak się dowiem jutro co tam w brzuszku rośnie i zacznę czuć ruchy to wtedy się ruszę i zacznę myśleć o wyprawce.

Czujecie już ruchy? Jaki tydzień ciąży?
Mi się dziś śniło ze maluszek się tam wiercił [emoji85]
Mam tak samo. Czekam na wiadomość o płci pierw i ruchy,wtedy pewnie mnie ruszy aby się rozglądać za rzeczami dla maleństwa ☺ ja 15t i 3d🥰
 
U mnie dzieciaki tak rosły że na 4-5 miesięcy przerzuciłam się na spacerówke. Więc obstawiam że w grudniu już będę tą wersję używać.
My z synem przesiedliśmy się do spacerówki jak miał 7 miesięcy i jakoś koło 80 cm.
Gorzej jak nie będą chciały już leżeć w gondoli na zimę. Z tym wózkiem to największy problem dla mnie [emoji43]. Chyba po prostu zajade do sklepu i tam się dopytam. Też zależy mi, żeby wózek był lekki i można go było składać jedną ręką bo mi do windy nie wejdzie [emoji30] A z dwójką na raz to podwójny problem xd
Tak z wózkami jest ciężko. Obecnie przerabiam nr 13 czy 14 czy jakoś tak, straciłam rachubę.
Fajny. [emoji7] Szkoda, że dla bliźniaków jest mniejszy wybór wózków [emoji21].
No szkoda, sama szukam jakiegoś dla dwójki i jest ciężko, albo duże i ciężkie albo znowu oparcie w spacerówce max koło 46cm.
 
reklama
Czujecie już ruchy? Jaki tydzień ciąży?
Mi się dziś śniło ze maluszek się tam wiercił [emoji85]
[/QUOTE]
U mnie 17tydz +6dni, mały się wierci raz mocniej raz mniej, zauważyłam że jak ja za bardzo szaleje i padam że zmęczenia stanowczo mocniej się rusza, chyba zgłasza sprzeciwi 😜 jak pisałam w sobotę właśnie tak kopnął że bzdrygłam... A teraz znów się uspokoił, i znów zszedł do parteru żeby poskakać bo chodzę często do łazienki 😂

Jak tylko w 13 tygodniu się dowiedziałam że synek to już zaczęłam kupować ubranka, także mam już trochę tego ☺️ z tym że u nas też szykuje się zmiana na większy samochód 7 osobowy bo w naszym 5 osobowym już 3 foteliki nie wejdą. Więc rozkładamy koszty.
 
Do góry