reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Do spacerówki i tak można włożyć śpiworek i też jest super. Właśnie w sobotę kupiliśmy wózek 2w1 easygo optima i osobno fotelik maxi cosi z adapterami. Patrzyłam na komentarze są dobre i złe ale dla mnie wózek jest świetny, lekki, zgrabny, taki jaki potrzebuje 😉
 
reklama
Gorzej jak nie będą chciały już leżeć w gondoli na zimę. Z tym wózkiem to największy problem dla mnie [emoji43]. Chyba po prostu zajade do sklepu i tam się dopytam. Też zależy mi, żeby wózek był lekki i można go było składać jedną ręką bo mi do windy nie wejdzie [emoji30] A z dwójką na raz to podwójny problem xd
Ja planuje kupić sam wózek gondole i nosidełko, do tego adaptery żeby włożyć do stelaża. A spacerówka na razie nie potrzebna, urodzimu w sierpniu więc pierwsze miesiące w gondoli, później zima to też gondola. A na wiosnę można dokupić spacerowke :)
 
No właśnie, my z mężem też malutcy bardzo nie byliśmy jako dzieci. Teraz dziewczyny też są większe trochę niż na tydzień z miesiączki. Także boję się, że szybko się przestawimy na spacerówkę. [emoji2960]
U mnie dzieciaki tak rosły że na 4-5 miesięcy przerzuciłam się na spacerówke. Więc obstawiam że w grudniu już będę tą wersję używać.
 
Fajny. [emoji7] Szkoda, że dla bliźniaków jest mniejszy wybór wózków [emoji21].
Do spacerówki i tak można włożyć śpiworek i też jest super. Właśnie w sobotę kupiliśmy wózek 2w1 easygo optima i osobno fotelik maxi cosi z adapterami. Patrzyłam na komentarze są dobre i złe ale dla mnie wózek jest świetny, lekki, zgrabny, taki jaki potrzebuje [emoji6]
 
Gondole są różne, większe mniejsze ale ogółem raczej do max 6 miesięcy użytkowe. Moje dzieciaki dość szybko się podnosiły a syn na 7 miesięcy siedział już sam beż żadnego podpierania a w spacerówce mamy różne opcje, od leżącej, półleżącej czy siedzącej więc możliwości jest dużo
 
Więc uważacie, że spacerówka jeszcze przyda się na zimę? Bo tak myślałam, że gondola bardziej chroni dziecko od wiatru, a spacerowki są bardziej otwarte
 
reklama
Do góry