reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja ubranek napewno nie kupuje. Będę chodzila do lumpeksow bo tam prawie że nowki sztuki za grosze. A jak mam dać za sukieneczke 70 zł na raz to trochę szkoda. Pewnie kupię raz na jakiś czas coś nowego ale raczej będę się trzymała używanych. My mieszkamy z moją mamą na może 55 m2 i nawet nie wiem gdzie miałabym położyć lozeczko.. Trochę mnie to stresuje bo mamy się wyprowadzić ale chyba do porodu nie da rady.ale staram się nie myśleć o przyszłości. Wózki już zaczęłam oglądać i najbardziej podobaja mi się retro wiklinowe z wielkimi kołami [emoji3059]cena też ładna bo prawie 3 tys i sama nie wiem czy warto [emoji55]
Ja również stawiam na lumpeksy :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów? Nie ma żadnych przeciwwskazań? Bo po rodzinie pytałam i niektorzy mówią,że można inni ze nie i trzeba sie wstrzymać do końca...
Ja farbowałam w 11 tygodniu :) też miałam dylematy ale mając już prawie wszystkie swoje siwe włosy (26lat) i 4 cm odrost.... Nie miałam wyboru, bo czułam się okropnie i zaniedbana...
 
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczna? Ja tylko na basen 2/3 razy w tygodniu chodzę, zależnie od czasu. Zastanawiam się czy jeszcze coś można śmiało robić?
 
Mnie też często skręca z bólu jak kichne. No i częściej boli po lewej stronie. W nocy jak sie przekrecam to bol rozrywania mnie wybudza😕 ja juz chyba w 18 tyg jestem a brzucha dalej nie ma. Widzę jak wszyscy w pracy mi się przygladaja i niedługo zaczną chyba myśleć że sciemniam heheh

Chyba masz 17+2dni bo mamy dzień różnicy jak pisałaś 🙂 z tym przyglądaniem to chyba norma bo kto przechodzi nawet znajomi mówią coś do mnie ale patrzą na brzuch😂 w pierwszej ciąży też mi się późno pojawił, na przełomie 5-6 miesiąca.. teraz mam, spory ale macicę czuję już może jeden palec poniżej pępka.
 
Ja też pewnie odwiedzę jakich z używanymi ciuszkami, mam jeden fajny sklep z nowymi i używanymi ubrankami i nie tylko🙂 a sport... Spacery, ja się mało ruszam bo zaraz sapię ale pogoda też nie pozwala..
 
Chyba masz 17+2dni bo mamy dzień różnicy jak pisałaś 🙂 z tym przyglądaniem to chyba norma bo kto przechodzi nawet znajomi mówią coś do mnie ale patrzą na brzuch😂 w pierwszej ciąży też mi się późno pojawił, na przełomie 5-6 miesiąca.. teraz mam, spory ale macicę czuję już może jeden palec poniżej pępka.
Na mojej aplikacji ciążowej mam 17+6 dni ja nie wiem jak oni to liczą 😁 ja macice ciągle czuje dłoń poniżej pępka, od czego to zależy???
 
Tez mam odrost 🙈 i mówię mozna czy nie mozna 🤣 naszczescie lekarz pozwolił bo wolałam zapytac

Ja mam już takie odrosty :D wyglądam w tej ciąży jak lump. Ale jakoś nie farbuję, bo od początku tak mnie odrzuca od smrodu farby, że nie mogę.. nawet szamponem :/

Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczna? Ja tylko na basen 2/3 razy w tygodniu chodzę, zależnie od czasu. Zastanawiam się czy jeszcze coś można śmiało robić?

Ja to sobie ciągle powtarzam, że zacznę robić cokolwiek... i nic.
Niestety okazało się, że mam "rozejście mięśnia prostego" na brzuchu i od pępka do góry mogę sobie paluchy wsadzić pomiędzy mięśnie. Jest to obrzydliwe. Umówiłam się do fizjo, bo podobno nie ma z tym żartów.. ale wiem, że powinnam zrobić coś więcej tylko tak strasznie mi się nie chce.

U mnie to już 3 ciąża, ale brzuch mam jakbym była w 7 miesiącu.. na zdjęciu tego tak niestety nie widać, że jest ogromny :/ 20200228_191942.jpg
 
reklama
Ja mam już takie odrosty :D wyglądam w tej ciąży jak lump. Ale jakoś nie farbuję, bo od początku tak mnie odrzuca od smrodu farby, że nie mogę.. nawet szamponem :/



Ja to sobie ciągle powtarzam, że zacznę robić cokolwiek... i nic.
Niestety okazało się, że mam "rozejście mięśnia prostego" na brzuchu i od pępka do góry mogę sobie paluchy wsadzić pomiędzy mięśnie. Jest to obrzydliwe. Umówiłam się do fizjo, bo podobno nie ma z tym żartów.. ale wiem, że powinnam zrobić coś więcej tylko tak strasznie mi się nie chce.

U mnie to już 3 ciąża, ale brzuch mam jakbym była w 7 miesiącu.. na zdjęciu tego tak niestety nie widać, że jest ogromny :/ Zobacz załącznik 1086117

Piękna piłeczka!
Nie mogę sobie wyobrazić tego rozjechanego mięśnia 🧐 mam nadzieje ze to nie boli i nie szkodzi?
 
Do góry