reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Piękna piłeczka!
Nie mogę sobie wyobrazić tego rozjechanego mięśnia 🧐 mam nadzieje ze to nie boli i nie szkodzi?

Generalnie nie boli w ogóle i nawet bym nie wiedziała, że to mam. Ale zauważyłam, że jak się podnoszę, to normalnie z brzucha robi mi się taki trójkąt. Wygląda to okropnie i podobno w 3 trymestrze jest to naturalne (w mniejszej skali) ale mi widocznie po wczesniejszej ciąży nie wróciło to do normy i teraz trzeba pilnować, żeby się już całkiem nie rozjechało. Są na to jakieś plastry spinające te mięśnie razem, ale odwlekam to strasznie :/ Skutki tego mogą być straszne dla kobiety.. niekontrolowane oddawanie stolca :unsure: i same takie nieprzyjemne sprawy... no ale ja nie czuję żadnych skutków tego i pewnie dlatego tyle z tym jeszcze czekam..


Najbardziej mnie boli jak siusiam(przy parciu) ale nie jest to objaw jakiegoś zaoalenia bo badania moczu ok

Dwa razy rodziłam i nie byłam w szkole rodzenia.. ale tak się zastanawiam, czy nie pójść. Może nie ze względu na mnie, ale na tego mojego... On taki przerażony, że może poczułby się pewniej gdyby wiedział co ma robić..
 
Ostatnia edycja:
Na mojej aplikacji ciążowej mam 17+6 dni ja nie wiem jak oni to liczą 😁 ja macice ciągle czuje dłoń poniżej pępka, od czego to zależy???

Mi też źle pokazują właśnie, no może 2 aplikacje się znalazły które pokazują dobrze, ale wystarczy do dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni i 9 miesięcy to wychodzi 😉
Ja czuję zwłaszcza z rana gdzie już jest albo przy skurczach bo odrazu twarde się robi. U mnie po raz 3 to porozciagane😂
 
Generalnie nie boli w ogóle i nawet bym nie wiedziała, że to mam. Ale zauważyłam, że jak się podnoszę, to normalnie z brzucha robi mi się taki trójkąt. Wygląda to okropnie i podobno w 3 trymestrze jest to naturalne (w mniejszej skali) ale mi widocznie po wczesniejszej ciąży nie wróciło to do normy i teraz trzeba pilnować, żeby się już całkiem nie rozjechało. Są na to jakieś plastry spinające te mięśnie razem, ale odwlekam to strasznie :/ Skutki tego mogą być straszne dla kobiety.. niekontrolowane oddawanie stolca :unsure: i same takie nieprzyjemne sprawy... no ale ja nie czuję żadnych skutków tego i pewnie dlatego tyle z tym jeszcze czekam..




Dwa razy rodziłam i nie byłam w szkole rodzenia.. ale tak się zastanawiam, czy nie pójść. Może nie ze względu na mnie, ale na tego mojego... On taki przerażony, że może poczułby się pewniej gdyby wiedział co ma robić..

O kurka wodna [emoji51] z tym stolcem to okropność!


Ja również nie chodziłam do szkoły rodzenia i przy trzeciej ciąży tez się nie wybieram. Wiem czego się mogę spodziewać...
 
Hej dziewczyny. Dopiero dzisiaj zapisałam się do Waszego forum. Termin mam na 26.08.
Mam pytanie. Jak są ułożone Wasze dzieci??

Witamy kolejna sierpniówke [emoji177]

Ładny będzie wysyp za pół roku [emoji85] nie wiem ile nas jest dokładnie ale myśle ze ponad 50 mamusiek na pewno.

Dziewczyny pamiętajcie ze jesteśmy na zamkniętym wątku również. Jeżeli chcecie tam dołączyć to proszę napiszcie prywatna wiadomość do @GabrielaNowak85
Uzbrójcie się w cierpliwość bo to trochę potrwa. Gabi wysyła listę chętnych co jakiś czas a administracja dodaje w swoim czasie.
Tylko aktywne tutaj dziewczyny będą mogły przejść na prywatny [emoji177]
 
reklama
Hej dziewczyny. Dopiero dzisiaj zapisałam się do Waszego forum. Termin mam na 26.08.
Mam pytanie. Jak są ułożone Wasze dzieci??

Witam :) U mnie położenie dowolne - tak mam napisane na wyniku z USG.

Ładny brzuszek, u mnie też 3 ciąża i mam właśnie podobny taka piłeczke ;)
Ładny :) też bym taki chciała :) rano też jest taki duży?
[/QUOTE]
Rano też jest taki, ale wiadomo że czasem jak się najem to na wieczór jest jeszcze większy...

Witamy kolejna sierpniówke [emoji177]

Ładny będzie wysyp za pół roku [emoji85] nie wiem ile nas jest dokładnie ale myśle ze ponad 50 mamusiek na pewno.

Dziewczyny pamiętajcie ze jesteśmy na zamkniętym wątku również. Jeżeli chcecie tam dołączyć to proszę napiszcie prywatna wiadomość do @GabrielaNowak85
Uzbrójcie się w cierpliwość bo to trochę potrwa. Gabi wysyła listę chętnych co jakiś czas a administracja dodaje w swoim czasie.
Tylko aktywne tutaj dziewczyny będą mogły przejść na prywatny [emoji177]

Ja tam nie jestem zwolenniczką wątków zamkniętych na publicznym forum, gdzie wszyscy właściwie przenoszą się na prywatny, a tutaj mało kto zagląda.
Ja tam chętnie bym poczytała co dzieje się na forum np. lipcówek, czerwcówek, pooglądałabym wyprawki marcówek.. a wszystkie tam też siedzą na prywatnych i guzik z tego, bo ich wątki są prawie puste :) Wiem, że niektóre informacje są raczej "niepubliczne", jednak szkoda że cała dyskusja się przenosi na takie grupy zamknięte.
 
Do góry