reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej, byłam dziś na usg piersi i znalazła kilka torbieli, do obserwacji jeszcze w ciąży. A jutro usg prenatalne ale dopiero o 17.40 nie wiem jak wytrzymam.
 
reklama
Hej, byłam dziś na usg piersi i znalazła kilka torbieli, do obserwacji jeszcze w ciąży. A jutro usg prenatalne ale dopiero o 17.40 nie wiem jak wytrzymam.
Ale mówiła coś o torbielach konkretnego? Pewnie się teraz stresujesz.. 😕Jak do obserwacji to kolejna wizyta już umówiona? A duże są?

Dziewczyny a wasi lekarze maja certyfikaty do wykonywania prenatalnych? I czy sprzęt w miarę? Bo gdzie ja chodzę na nfz to lekarz może wykonywać ale sprzęt sprzed 102927372 lat. 😳
 
Ale mówiła coś o torbielach konkretnego? Pewnie się teraz stresujesz.. 😕Jak do obserwacji to kolejna wizyta już umówiona? A duże są?

Dziewczyny a wasi lekarze maja certyfikaty do wykonywania prenatalnych? I czy sprzęt w miarę? Bo gdzie ja chodzę na nfz to lekarz może wykonywać ale sprzęt sprzed 102927372 lat. 😳
Dokładnie, zawsze to dodatkowy problem chociaż narazie to nic poważnego. Mówiła, żee to są zmiany łagodne, kontrolować trzeba czy się nie powiększają bo jeśli tak to biopsja ale nie w ciąży. Mniej więcej za pół roku mam iść ale jeszcze koniecznie w ciąży. A co do prenatalnych to chyba lekarze, którzy nie mają certyfikatu nie chcą sie podejmować-mnie odeslala właśnie moja prowadząca lekarka. A jaki mają sprzęt to zobaczę jutro😉
 
Dokładnie, zawsze to dodatkowy problem chociaż narazie to nic poważnego. Mówiła, żee to są zmiany łagodne, kontrolować trzeba czy się nie powiększają bo jeśli tak to biopsja ale nie w ciąży. Mniej więcej za pół roku mam iść ale jeszcze koniecznie w ciąży. A co do prenatalnych to chyba lekarze, którzy nie mają certyfikatu nie chcą sie podejmować-mnie odeslala właśnie moja prowadząca lekarka. A jaki mają sprzęt to zobaczę jutro😉
Podejrzewam że dużo kobiet ma te zmiany łagodne ale o tym nie wie. Ja wolę nawet nie iść. Przed okresem często mialam guzki ale po kilku dniach znikały. A co się nastresowalam to moje. Nawet mnie pierś zaczęła boleć od ciągłego macania. Dlatego po ciąży zrobię bo teraz chce jak najmniej stresów. A te połówkowe też będzie bardzo stresujące. Fajnie się chodzi w ciazy ale strasznie dużo się myśli😳 daj znać jutro po 18 jak poszły badania🤭
 
reklama
Ja płaciłam za badanie krwi 187 zł białko i beta . I teraz usg i konsultacja z lekarzem 280 zł . No wiec razem 470 zł prywatnie w klinice
 
Do góry