reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hej, byłam dziś na usg piersi i znalazła kilka torbieli, do obserwacji jeszcze w ciąży. A jutro usg prenatalne ale dopiero o 17.40 nie wiem jak wytrzymam.

Ja o 11:20, ale mam na jutro tyle planów, że wyjątkowo nawet wieczorem byłoby ok[emoji23]

Za dwa dni prenatalne [emoji85] tez się tak denerwujecie ????

Ja pewnie pod gabinetem złapię stresa, cały czas siedzi mi w głowie jak dużo nerwów nas to kosztowało (kiepskie wyniki, brak kości nosowej, duża przezierność i amnio). Oby tym razem było tak jak być powinno[emoji6]

Dziewczyny a wasi lekarze maja certyfikaty do wykonywania prenatalnych? I czy sprzęt w miarę? Bo gdzie ja chodzę na nfz to lekarz może wykonywać ale sprzęt sprzed 102927372 lat. [emoji15]

Mój nie, dlatego prenatalne mam w innej klinice[emoji846]

A z ciekawości udało wam się na NFZ ? Czy prywatnie ? Chce mieć porównanie czy dużo płace bo idę prywatnie
Ja na NFZ[emoji6]
 
Witam się i Ja. Aktualnie jestem w 12tc. Termin mam na 25.08. Mam 2synow w wieku 11l i 8l. Prenatalne mam w poniedziałek i jestem na maksa zestresowana - mam 37l. Czy są tu mamusie w podobnym wieku [emoji6]???

Witamy wśród sierpniówek!
Tez jestem mama 2 córek, mam 35 lat. Termin na 23.08 [emoji177]
 
Za dwa dni prenatalne [emoji85] tez się tak denerwujecie ????
Ja jutro druga wizyta u gina i już mam mega stresa. Prenatalne dopiero 24.02 i już mi słabo a dopiero na 18.
A z ciekawości udało wam się na NFZ ? Czy prywatnie ? Chce mieć porównanie czy dużo płace bo idę prywatnie
Mi lekarka dała skierowanie i ide z nfz,
Ja płaciłam za badanie krwi 187 zł białko i beta . I teraz usg i konsultacja z lekarzem 280 zł . No wiec razem 470 zł prywatnie w klinice
Strasznie dużo, w poprzedniej ciąży za 3 badanie bo 2 pierwsze miałam z nfz płaciłam 200 czy 250 zł. Teraz też za 3 badanie w innej klinice biorą 250 zł.
 
Ja płaciłam 250 zł za usg, pappy nie robiłam tym razem. Zapisałam się już na połówkowe, też 250 zł. Zmieniam lekarza prowadzącego ciążę bo jak wspominałam nie chcę mi dac zwolnienia. Pierwsza wizyta u nowego 2 marca.
 
Ja za prenatalne dostałam się w ramach NFZ jakiś program dla kobiet pow 35l. USG mam u gin w cenie 100zl.
Dziewczyny A ile kwasu foliowego dziennie przyjmujecie?

Ja 2 tyg temu poszłam na L4. Zaniepokoilo mnie to że pojawiły się jakieś śladowe brązowe uplawy. Mialyscie takie plamienia one są rzadkie leżę ile się da i zastanawiam się czego może być to wynikiem.
 
reklama
Do góry