reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Powiem Wam, że z fotelami to bym się wstrzymała , ja przez rok karmiłam młodego na leżąco 🤪 w pierwszych tygodniach po porodzie i tak nie mogłam na dupsku siedzieć tak mnie wszystko bolało [emoji23]
Ja tez mala karmilam dlugo na lezaco 😂 bo mialam tak dlugie szwy ze mnie kłuły... to byla masakra.

Fotele cudne!
My kupilismy podobny rok temu do salonu i sobie do pokoju maluszka go zgarne hehe
 
reklama
Witam sie poźno niedzielnie 😂 caly weekend bylam poza domem i probuje nadrobic 😅 no duzo nie ma ale mimo wszystko 🙂

Fajne te fotele ktore pokazalyscie 🙂 ja juz nie mogę się doczekać aż zaczne pokoj malucha urzadzac 🙂😂 bedzie istne szaleństwo znowu.
 
Witam sie poźno niedzielnie 😂 caly weekend bylam poza domem i probuje nadrobic 😅 no duzo nie ma ale mimo wszystko 🙂

Fajne te fotele ktore pokazalyscie 🙂 ja juz nie mogę się doczekać aż zaczne pokoj malucha urzadzac 🙂😂 bedzie istne szaleństwo znowu.
Zazdroszczę 🤗 ja niestety muszę kombinować jak przedzielić pokój na kącik dla dziecka i sypialnio-dzienny pokój 😩 urok kawalerki...
 
Witam sie poźno niedzielnie [emoji23] caly weekend bylam poza domem i probuje nadrobic [emoji28] no duzo nie ma ale mimo wszystko [emoji846]

Fajne te fotele ktore pokazalyscie [emoji846] ja juz nie mogę się doczekać aż zaczne pokoj malucha urzadzac [emoji846][emoji23] bedzie istne szaleństwo znowu.
A ja właśnie nie przewiduję żadnego urządzania, ciekawe czy później mi się odmieni[emoji6]

Dziewczyny spokojnie odnajdziecie się na zamkniętym, jest jeszcze tyle czasu do sierpnia że wszystkie zdążymy się poznać[emoji6]

U mnie niby był w planach przy córce fotel, miałam fajny, bardzo wygodny, ale w końcu i tak skończyło się na karmieniu w łóżku albo na tapczanie[emoji6]
 
Bagi - trzymam kciuki za badanie :) ja kiedyś miałam poduszkę ciążową ale i tak wygodniej było mi spać z "jaśkiem". teraz też muszę wziąć go z powrotem do łóżka bo już ciężko mi spać niestety...

Machiatta- ja nawet kawalerki nie mam :( mieszkam z rodzicami, mam jeden pokój - i drugie dziecko w drodze więc kombinuję gdzie tu jeszcze łóżeczko dołożyć :szok: ale siostra pod koniec roku będzie się wyprowadzać więc będę miała do dyspozycji dwa pokoje i kuchnię :)

mnie akurat po porodzie nic nie bolało, w szpitalu ciągle dawali przeciwbólowe czopki i nawet na wynos do domu dostałam kilka więc było spoko. :)
 
reklama
Dla takiego malego slimaka i tak to bez roznicy. Byleby byc przy mamusi 😍
No będzie bliziutko bo miejsce na łóżeczko jest zaraz przy rogówce która służy Nam za łoże sypialniane 😊 ja już nawet mam łóżeczko wybrane, czekam tylko do rozsądniejszego czasu i zaczynam dziki shopping 😂
 
Do góry