reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Szczerze to mi to już obojętne . Dziewczyny tam na pewno się już dobrze poznały i mi osobiście będzie bardzo nieswojo dołączać do grona, które jakieś więzi już mają.
Ja się staram jakoś tutaj udzielać żeby jakoś utrzymać to forum. A na innych forach dbały o to cały czas dziewczyny które już na forum prywatnym były i podtrzymywały wątek ogólny żeby było ich coraz więcej potem na priv. Tu? Zero zainteresowania. Bynajmniej ja tak to widzę. Jeśli to kogoś urazi, przykro mi. Ale wyrażam swoją opinię.
🤷‍♀️
P opieram w 100 procentach na innych wątkach tu na forum jak bylam to prywatny zrobiłyśmy dopiero po pierwszym trymestrze jak się poznałyśmy i w miarę byłyśmy już wszystkie.
 
Zazdroszczę 🤗 ja niestety muszę kombinować jak przedzielić pokój na kącik dla dziecka i sypialnio-dzienny pokój 😩 urok kawalerki...
Najlepiej bycisie sprawdziło łóżeczko połączone z komoda i przewijakiem które można potem przerobić jako łóżko do starszego dziecka.
 
Wogole to witam się wieczornie ale na krótko bo jestem padnięta bo spałam max 3h w nocy. Fotele fajne ale jeśli chcecie dobra funkcjonalność to najlepsze z wysuwanym podnóżkiem zawsze drzemka przy karmieniu się przyda 😋.
Mi to nie potrzebne bo opanowałam karmienie na rogówce He he.
A skończyłam karmić w grudniu.
Bo zaszłam w ciaze i mi pokarm zmarniał niestety.
U mnie w skrócie to ten tydz będzie ciężko z czasem jutro na mocz i do urzędu pracy papiery zanieść mężowi potem trening syna wtorek rehabilitacja córki środa jadę do znajomej na 2 dni a w czwartek ginek reszta czyli piątek szykowanie roczku córci i sob goscie uffff ciężki tydz. W między czasie odebrać męża z wygnania hehe
 
Ja tez juz chciałabym kupic to i tamto ale my tez na jednym pokoju u mamy.. Czekamy na mieszkanie ale kiedy to nastapi nie mam pojecia..ciezko jest bo kocham spokoj i prywatnosc a tak co chwile ktos przyjezdza na tydzien, dwa i tak sie gnieciemy. Chciałbym juz po swojemu umeblować itd :(
 
reklama
Oba są wygodne, ale ten niebieski jest idealny [emoji7] wygodnie się siedzi, miekki, oba mają odpowiednio wysokie podłokietniki więc ręce nie będą się męczyć przy trzymaniu dzidzi [emoji3]Zobacz załącznik 1077924Zobacz załącznik 1077925
Mam taki jak ten szafirowy ale z Ikea, sam w sobie super ale mimo wszystko dużo wygodniej karmi się w łóżku na leżąco. Mój mały jadł bardzo często, czasami potrafił wisieć na piersi nawet godzinę, po takim czasie nawet w najwygodniejszy fotelu boli ręka na której opiera się dziecko.

Dzień dobry poniedziałkowo :) Nic mi się nie chce od rana.
 
Do góry