reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja to się w sumie w ogóle nie czuje 😔 dziś miałam ostrą wymianę zdań z moim P. i mam doła... Nieeee , to nie dół. To kanion.
 
A dobrze😁 ja nie mialam mdłości. W sumie żadnych objawów ciążowych. No tylko senność. Teraz chyba trochę przechodzi chociaż od zawsze lubilam sobie pospać po pracy albo szkole 😁 mi jeszcze nic nie przeszkadza w nocy bo jeszcze nic nie uroslo. Nawet teraz jak leżę i sie dotkne po brzuchu to płaski..kurde a chcialabym już coś tam mieć. Jak zjem to strasznie mnie wysadza ale rano znika. Zawsze myslalam ze w 14 tyg będę miała ogromniasty brzuchol
 
Ja to się w sumie w ogóle nie czuje 😔 dziś miałam ostrą wymianę zdań z moim P. i mam doła... Nieeee , to nie dół. To kanion.
Głową do gory. Hormony w ciazy są ogólnie okropne. Ja się czuję ciągle nabuzowana jak przed okresem i ciągle się czepiam ale na szczęście moj jednym wpuszcza drugim wypuszcza bo już mnie znA. Gorzej z mamą bo ta sobie nie pozwoli i kilka razy w msc mamy ciche dni i na nic moje tłumaczenie że "to hormony"😁 a o co ta wymiana zdań? O coś ważnego czy pierdoly?
 
Dzień dobry sierpniowki [emoji177]
Mi brzuszek wywaliło- wzdęło w 10tc i to bez jaj! Nie myślałam ze to będzie tak szybko, ale możliwe ze wiek i trzecia ciąża ma na to wpływ? Choć czuje się jakby to było koje pierwsze dziecko [emoji85] mam córki 17 i 11 lat
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :) Kurcze przełożyli mi wizytę z 11 na 13 lutego :( A chciałam wziąć l4, znowu dwa dni dłużej do pracy. Coraz ciężej mi wyjść z domu. Mam lenia.
 
Dzień dobry sierpniowki [emoji177]
Mi brzuszek wywaliło- wzdęło w 10tc i to bez jaj! Nie wysłałam ze to będzie tak szybko, ale możliwe ze wiek i trzecia ciąża ma na to wpływ? Choć czuje się jakby to było koje pierwsze dziecko [emoji85] mam córki 17 i 11 lat
U każdej kobiety niby inaczej:) ale jak leżysz to tez juz cos masz? Bo taki wzdety w ciągu dnia też mam ale nie wiem czy to ciazowy?? Haha :) o kurde ale dziewczyny muszą się cieszyć z młodszego rodzenstwa🥰
 
reklama
Dzień dobry sierpniowki [emoji177]
Mi brzuszek wywaliło- wzdęło w 10tc i to bez jaj! Nie wysłałam ze to będzie tak szybko, ale możliwe ze wiek i trzecia ciąża ma na to wpływ? Choć czuje się jakby to było koje pierwsze dziecko [emoji85] mam córki 17 i 11 lat
Hej znam to uczucie mam w domciu 15 letniego syna i córcie prawie roczek.
Więc to samo uczucie miałam co ty.
Ale na spokojnie dasz radę.
 
Do góry