reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie cała noc wichura a teraz mżawka i szaruga. Ugotowałam pycha pomidorówkę i odpoczywam bo zaraz trzeba kończyć krokiety z mięsem [emoji6] później do biura zrobić projekt łazienki i z powrotem na sofke [emoji13]

Potrzebuje słońca!!! Nie wiem jak wytrzymam do połowy marca [emoji51]
Póki pomidorową bym zjadła...Z duże ugotowanym w środku, albo z muszelkami....oj zjadłabym mniam mnaim
 
U mnie deszcz ze śniegiem niestety... Na 14.30 do pracy... Wstałam lewą nogą i tak strasznie chce mi się zapalić 😔😠
Ja od wczoraj na zwolnieniu, myślałam że będę szczęśliwa z tego powodu i odpocznę a okazuje się, że ani wyspać się nie da, obowiązków dużo ale się nie chce a dziecko chore i marudne..chyba bym poszła do pracy, przynajmniej mniej czasu na marudzenie bym miała😂
 
Ja od wczoraj na zwolnieniu, myślałam że będę szczęśliwa z tego powodu i odpocznę a okazuje się, że ani wyspać się nie da, obowiązków dużo ale się nie chce a dziecko chore i marudne..chyba bym poszła do pracy, przynajmniej mniej czasu na marudzenie bym miała[emoji23]

Jeszcze będziesz szczęśliwa ze jesteś na l4 ... odpoczywasz kiedy chcesz !
 
Ja i mój brzuch już w pracy... Jeszcze się okazało ,że mam wizytę szefostwa z Izraela 😔 a miałam nadzieję na leniuchowanie...
 
Ja cale szczescie od 7 do 15 pracuje ale wstawac mi sie nie chce, to jedyny minus. Oczywiscie wrocilam cala mokra bo tak lało ze az skarpetki mam przemokniete. I siedze w tych mokrych ciuchach bo najpierw musze zjesc zeby cokolwiek zrobic😂
 
Hej dziewczyny!
moja cora ma zawalone zatoki i pol nocy walczylysmy. Caly dzien chodze do tylu bo jestem niewyspana.
Bylam u babci na ploteczkach i herbacie z nia bo nie puscilam do pkola. Jezuuu jak ona marudzi 😂
Dziewczyny musicie byc cierpliwe .. niewyobrazam sobie takich przykrcyh komentarzy na zamknietym. Cierpliwosci, dopiwro co niektore dolaczyly. Napisaly ze 2 posty a juz oburzenie . My na prywatnym naprawde piszemy prywate i bzdety. Ale jest baaardzo sympatycznie wiec zapraszamy kazda z osobna oczywiscie ale to teoche trwa..
 
reklama
Do góry