reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja rozumiem i pyzunie i Gabi. Z jednej strony jak same widzicie Nasze publiczne forum jakoś nie tętni specjalnie życiem a z drugiej strony rozumiem,że Gabi ma natłok wiadomości , no i nie od niej zależy kiedy uzyska dostęp dla wszystkich sierpniówek do forum prywatnego.
Na innych forach (tak ,podczytuje dziewczyny z września czy staraczki możecie mieć mi to za złe) zawiązały się już jakieś więzi , dziewczyny stale coś piszą i jakoś to się kręci...
 
reklama
Pisałam wielokrotnie, że nie wysyłam pojedynczych użytkowniczek do administracji bo również adminów nie chcę zalewać wiadomościami. Robię to raz w tygodniu i częściej nie będę robić. Po stronie adminów to też trochę trwa. Została Was niewielka garstka bez dostępów, nic na to nie poradzę. Nie życzę sobie takich prywatnych wycieczek w moim kierunku.
 
Cześć, jak się macie dzisiaj? U mnie pada deszcz, nie śpimy od 5 bo synek dostał zapalenia krtani. Jest szaro, ponuro i jakoś tak nijak, ja jak co dzień mocno zamulona.
 
Cześć, jak się macie dzisiaj? U mnie pada deszcz, nie śpimy od 5 bo synek dostał zapalenia krtani. Jest szaro, ponuro i jakoś tak nijak, ja jak co dzień mocno zamulona.

U nas dziś za to słoneczko ale Synek po chorobie to spacer krótki [emoji4]

Jak mnie wkurza ten posmak metaliczny w ustach 🤢
 
U mnie cała noc wichura a teraz mżawka i szaruga. Ugotowałam pycha pomidorówkę i odpoczywam bo zaraz trzeba kończyć krokiety z mięsem [emoji6] później do biura zrobić projekt łazienki i z powrotem na sofke [emoji13]

Potrzebuje słońca!!! Nie wiem jak wytrzymam do połowy marca [emoji51]
 
reklama
Do góry