reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja lubię i lato i zimę [emoji4] ale wolę jak jest tak pomiędzy 22-25 stopni latem [emoji846] nie jestem fanką upałów i opalania... Może przez kompleksy nie przepadam za basenami itd...

Przed ciążą mogłam topić się na słońcu całe dnie, teraz już nie lubię [emoji23]
Wolę aktywnie się opalać [emoji16]
 
A miała kontrolę?
Przed ciążą mogłam topić się na słońcu całe dnie, teraz już nie lubię
emoji23.png

Wolę aktywnie się opalać
emoji16.png
Ja nie mam sily sie ruszac jak sa upaly 😁 ale wiosna tak z 2
Boże czy tylko ja mam fazę na ogórki kiszone? 🤔
Ja bardziej na kapuste kiszona. A tak to mam zachcianki na marchewki i pepsi. Przed ciaza nie lubilam takich rzeczy pic a teraz szklaneczka do obiadu obowiązkowo :D a to takie niezdrowe :)
 
Pisałam do niej ponad tydzień temu i zero odzewu więc wygląda na to że ma to gdzieś.
Bo jeśli ktoś pisze do niej to wystarczy odpisać ok przyjęłam albo coś w tym stylu
Zastanów się zanim coś takiego napiszesz. Wyobraź sobie, że dostaję bardzo dużo wiadomości i nie wszystkim odpisuję. To jest oo żeby sobie zwrotkę ustawić i nie życzę sobie takich komentarzy.
 
reklama
Do góry