reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja wczoraj zrobiłam mix życia, nikomu nie polecam no chyba,że ma problemy "toaletowe"... Ogórki kiszone [emoji813]️suszone morele[emoji813]️ i popiłam wszystko Colą 🤷‍♀️ 🤦‍♀️

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] dobreee [emoji23] ja ostatnio jadłam ogórki i zagryzając czekoladą [emoji23]
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] dobreee [emoji23] ja ostatnio jadłam ogórki i zagryzając czekoladą [emoji23]
Nawet nie chcesz wiedzieć co przeżywałam... 🤦‍♀️ A mój do mnie z tekstem : uważaj na dziecko... A ja zachodzę w głowę o co mu chodzi...🤔 Po chwili się domyśliłam 😂🤣 śmieszek...
 
U nas też zimno i deszczowo. Ja już kilka dni z domu nie wychodzę ani na chwilę. 😃 U mnie na obiad frytki. Nie miałam weny do gotowania, ale już kilka dni chodzi za mną tiramisu. Ale bym zjadła 😭 chyba zrobię jakaś okrojona wersje bez jajek i alkoholu...
 
U nas też zimno i deszczowo. Ja już kilka dni z domu nie wychodzę ani na chwilę. 😃 U mnie na obiad frytki. Nie miałam weny do gotowania, ale już kilka dni chodzi za mną tiramisu. Ale bym zjadła 😭 chyba zrobię jakaś okrojona wersje bez jajek i alkoholu...
Ja już wiem co będę jadła jak wrócę z pracy bo póki co jestem o dwóch wymuszonych kromkach i bananie... PLACKI ZIEMNIACZANE ! 🤗
 
Ja już wiem co będę jadła jak wrócę z pracy bo póki co jestem o dwóch wymuszonych kromkach i bananie... PLACKI ZIEMNIACZANE ! [emoji847]

Ja wciąż czekam na 2 trymestr z nadzieją , ze zacznę normalnie jeść ... na ten moment Dania obiadowe a szczególnie mięso mnie odrzuca na kilometr ...
 
Ja wciąż czekam na 2 trymestr z nadzieją , ze zacznę normalnie jeść ... na ten moment Dania obiadowe a szczególnie mięso mnie odrzuca na kilometr ...
Kochana ja zaczęłam drugi trymestr i jeśli o mnie chodzi to bez zmian... Ból głowy i mdłości i spanie na zawołanie ale jak mam na coś ochotę to muszę zjeść 😁 no i wciąż jakiekolwiek mięso mnie odrzuca... Z trudem wczoraj smażyłam kurczaka... Ale oczywiście każda z Nas jest inna więc życzę Ci aby apetyt Ci powrócił nawet przed II trymestrem 😘
 
Ja wciąż czekam na 2 trymestr z nadzieją , ze zacznę normalnie jeść ... na ten moment Dania obiadowe a szczególnie mięso mnie odrzuca na kilometr ...
Jeny, wspolczuje. Nie wyobrażam sobie wstretu do miesa. Jedyne co to bardzo boje sie toksoplazmozy. Tez tak macie?? Ja i deske wyparzam i zlew.. Wszystko. No i owoce tez obieram bo sie boje jesc ze skorka. Za duzo sie naczytalam i paranoi dostaje
 
reklama
Kochana ja zaczęłam drugi trymestr i jeśli o mnie chodzi to bez zmian... Ból głowy i mdłości i spanie na zawołanie ale jak mam na coś ochotę to muszę zjeść 😁 no i wciąż jakiekolwiek mięso mnie odrzuca... Z trudem wczoraj smażyłam kurczaka... Ale oczywiście każda z Nas jest inna więc życzę Ci aby apetyt Ci powrócił nawet przed II trymestrem 😘
No wlasnie ja sie pytam kiedy to spanie przejdzie??? Codziennie po pracy spie od godziny do 3. Wolalabym cos porobić ale organizm sam sie domaga😶
 
Do góry