reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzieki ze pytasz [emoji5] gorączki juz nie mam i kaszel w suchego zrobil sie mokry. Mąż teraz walczy z gardłem i katarem, mowi ze zaraza jestem[emoji16]
Wczoraj mialam rozmowę tel. Z szefową, powiedziala ze docenia co robie itd ze to stanowisko i praca do 1 w nocy kest dla mnie za ciężka. Dlatego moge przychodzić w godzinach rannych np na 8 i pracować do 14-15 [emoji16]a nawet wyjsc bez problemu wczesniej jezeli bede potrzebować. Ha musiala mnie zastapic to zobaczyła ile mam na glowie.
@oliwka_11 jak się czujesz? Dalej Cię meczy gardło?
 
reklama
Ola ja chyba biochemii nie będę robic. Same porody przed terminem! Ciaza z Filipkiem z ZE i juz statystyki bede miec inne. Poki co samo usg
Jezeli wyjdzie cos nie tak to wtedy amnio
Też się boję biochemii, niby ostatnim razem wszystko wyszło dobrze ale jednak tyle się czyta o zamieszaniu które wprowadza test pappa że wolałabym go nie robić.

Też nie umiem spać :( niby zasypiam max 21 ale budzę się często. Jak ja się obudzę to syn śpi, a jak on się budzi to ja najchętniej bym pospała. Jestem ciągle niewyspana :(

U mnie tak samo, najbardziej mnie muli w żołądku wieczorami. Oby to już przeszło.
 
To nie taka dużą nadwaga
Wysoka jestes i to jest plus bo co się waga ladnie rozłoży.
Ja wazę 53 kg przy 164. Najmniej 47 ale wtedy to skora i kości. Najlepiej się czuje w 50 kg.
Z racji tego że mam nadwagę obecnie 80 kg ważę przy wzroście 172 więc u mnie to nawet wskazane bo na tym etapie dzidziulkowi i tak nic nie brakuje. :) moja pani endokrynolog się cieszy, myślę że potem się wyrówna napewno.
 
Ola ja chyba biochemii nie będę robic. Same porody przed terminem! Ciaza z Filipkiem z ZE i juz statystyki bede miec inne. Poki co samo usg
Jezeli wyjdzie cos nie tak to wtedy amnio
Nie dziwię się, koleżanka w tym samym wieku co ja (36) miala tylko usg...gdybym ja miała tylko usg też bym nie widziała że coś może być nie tak, bo u mnie namieszala biochemia ...z drugiej strony dzieki amino będę miała 100% pewność co do ZD...A to też pocieszajace😀
 
A więc ja już po USG. Z Dzieciątkiem wszystko w porządku , moje wyniki książkowe 😁 jak lekarz mój się dowiedział,że nie załapałam się nigdzie na prenatalne zrobił mi półgodzinny przegląd 🤗 nawet liczyliśmy paluszki !

Iiiii..... Coś wyskoczyło odstającego... Najprawdopodobniej ptaszor 😂🤣
 
A więc ja już po USG. Z Dzieciątkiem wszystko w porządku , moje wyniki książkowe 😁 jak lekarz mój się dowiedział,że nie załapałam się nigdzie na prenatalne zrobił mi półgodzinny przegląd 🤗 nawet liczyliśmy paluszki !

Iiiii..... Coś wyskoczyło odstającego... Najprawdopodobniej ptaszor 😂🤣
Super gratulacje ! :D Ja mam nadzieję że nam podczas prenatalnych nie powiedzą jaka płeć, nie chcemy wiedzieć.
 
Super gratulacje ! :D Ja mam nadzieję że nam podczas prenatalnych nie powiedzą jaka płeć, nie chcemy wiedzieć.
Dziękujęmy ! 😘🥰Ja chciałam wiedzieć... Cieszę się ale liczyłam na brak ptaszora 🤭 zobaczymy na połówkowym 😊 najważniejsze,że wszystko ok, to przeziębienie i wysoka gorączka nieźle mnie wystraszyły
 
Ostatnia edycja:
Gratki teraz mozesz odetchnąć. Ja mam. Nadzieje ze lekarz zasugeruje dziewuszke. Mam jedna córkę, dwóch chłopaków i jednego chlopca aniołka. Maz obstawia babe. Wczoraj rozmowa na temat imion. Mam dwa typy Rozalia i Nadia. ( maz gdzie jaka Rozalia jak juz to Nadia. Dla chlopca Natan, Oskar, i moj nr jeden Olaf ( oczywiście Olaf mu sie nie podoba, Oskar to jego typ.)
A więc ja już po USG. Z Dzieciątkiem wszystko w porządku , moje wyniki książkowe [emoji16] jak lekarz mój się dowiedział,że nie załapałam się nigdzie na prenatalne zrobił mi półgodzinny przegląd [emoji847] nawet liczyliśmy paluszki !

Iiiii..... Coś wyskoczyło odstającego... Najprawdopodobniej ptaszor [emoji23][emoji1787]
 
A więc ja już po USG. Z Dzieciątkiem wszystko w porządku , moje wyniki książkowe [emoji16] jak lekarz mój się dowiedział,że nie załapałam się nigdzie na prenatalne zrobił mi półgodzinny przegląd [emoji847] nawet liczyliśmy paluszki !

Iiiii..... Coś wyskoczyło odstającego... Najprawdopodobniej ptaszor [emoji23]🤣

O kurcze same chlopaki u nas 🤣🤣 chociaz u mnie podejrzenie dziewczynki [emoji5]
 
reklama
Co do leków itd to ok 14 tyg łożysko przejmuje funkcje pęcherzyka żółciowego, wiec wydaje mi sie ze dzieciaczek mimo leków jest bezpieczny.
Dziękujęmy ! [emoji8][emoji3059]Ja chciałam wiedzieć... Cieszę się ale liczyłam na brak ptaszora [emoji2960] zobaczymy na połówkowym [emoji4] najważniejsze,że wszystko ok, to przeziębienie i wysoka gorączka nieźle mnie wystraszyły
 
Do góry