reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ale cudna fotka lokatora brzuszka. [emoji7]
Mi tez piersi jakis czas temu sie uspokoiły, na chwile i wróciły ze zdwojoną sila. A moj chłop mowi ze cos ze mna nie tak, ze taka nadrazliwa sie zrobilam [emoji23][emoji23][emoji23] a waga ci nieźle przez [emoji31][emoji32] a lekarz co na to?
Ja również sie zmagalam z mdłościami, wymiotami, waga - 6 kg.. Tydzień temu wszystko mi ustąpiło.. Oczywiście po padlam w paranoje ze coś nie tak. Dziś byłam na wizycie i lekarz mnie uspokoił. Z fasolka wszystko ok:) a paradoks taki, że jak tylko wróciłam wróciły mdłości i ból piersi

[emoji23][emoji23] Usg z dziś 9+1Zobacz załącznik 1073655
 
reklama
Ja również sie zmagalam z mdłościami, wymiotami, waga - 6 kg.. Tydzień temu wszystko mi ustąpiło.. Oczywiście po padlam w paranoje ze coś nie tak. Dziś byłam na wizycie i lekarz mnie uspokoił. Z fasolka wszystko ok:) a paradoks taki, że jak tylko wróciłam wróciły mdłości i ból piersi

[emoji23][emoji23] Usg z dziś 9+1Zobacz załącznik 1073655

Urocze zdjęcie [emoji7]🥰
 
Myślałam, że z czasem mdłości slabna, ale mój ukochany pasożyt chyba chce mnie wykończyć...od kilku dni znów mam mdłości...Nie zwracam, ale to mała pociecha, ciągle mi nie dobrze...Ehh a ponoć teraz to "złoty okres ciazy" może to taka sama sciema jak nazwa "poranne mdlosci"???
 
reklama
Myślałam, że z czasem mdłości slabna, ale mój ukochany pasożyt chyba chce mnie wykończyć...od kilku dni znów mam mdłości...Nie zwracam, ale to mała pociecha, ciągle mi nie dobrze...Ehh a ponoć teraz to "złoty okres ciazy" może to taka sama sciema jak nazwa "poranne mdlosci"???
I taka sama jak 'ciąża to wspaniały stan.' na bank musiał to wszystko wymyślić jakiś facet. [emoji14]

Ja największe mdlosci mam wieczorami [emoji16]
 
Do góry