reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A z insuliną czy nie? U mnie było tak że im bliżej wieczora tym więcej mogłam sobie pozwolić, więc jakoś bardzo mi nie dokuczało[emoji6]
Póki co bez ale Idę do diabetologia w czwartek to zobaczymy co mi powie bo na czczo mam ciut podwyższone codziennie pewno mi da nocną. U mnie coś dziś na wieczór wybilo o dziwo ale w sumie wcześniej wymiotowalam a wtedy zawsze mi cukier wyższy wychodzi
 
reklama
Witajcie Siostry. Obiecuję Was nadrobić tymczasem chciałam napisać że moje prenatalne wyszły gitarra. Chłopak, a więc Zgigniew (wyjaśnię Wam etymologię tego imienia 🙈) nie chciał się ładnie ustawić, badanie trwało godzinę, przezierność karkowa 1.7mm, nochal jest, puls w normie. Ciekawe jak zmieni się prawdopodobieństwo po biochemii, ale póki co jest takie 💪
AE148AAC-4B5A-4DD5-82C5-7D798E470497.jpeg
 
Dziewczyny na sucha skore polecam olej z drzewa sandałowego, najbardziej naturalny jak macie gdzie dostać! Działa kojąco na sucha skore. Używam 2 razy w tyg na noc na buźkę [emoji6]
@Sierpien2020 świetna fotka maluszka [emoji177]
@Machiatta wszystko będzie dobrze! Dziecko jest chronione do 10tc-12tc wiec żadne leki nie powinny mieć większego wpływu na rozwój, gorączka tez nie.

Śpijcie spokojnie [emoji177]
 
I taka sama jak 'ciąża to wspaniały stan.' na bank musiał to wszystko wymyślić jakiś facet. [emoji14]

Ja największe mdlosci mam wieczorami [emoji16]
U mnie też najgorzej było wieczorami, teraz chyba się poprawia, ale znając życie dziś wróci jak to napisałam[emoji23]
Póki co bez ale Idę do diabetologia w czwartek to zobaczymy co mi powie bo na czczo mam ciut podwyższone codziennie pewno mi da nocną. U mnie coś dziś na wieczór wybilo o dziwo ale w sumie wcześniej wymiotowalam a wtedy zawsze mi cukier wyższy wychodzi
Chyba najważniejsze, że masz to pod kontrolą[emoji846]Pamiętam jak mnie diabetolog uświadomiła jak na dziecko wpływa nieleczona cukrzyca
 
Ale cudna fotka lokatora brzuszka. [emoji7]
Mi tez piersi jakis czas temu sie uspokoiły, na chwile i wróciły ze zdwojoną sila. A moj chłop mowi ze cos ze mna nie tak, ze taka nadrazliwa sie zrobilam [emoji23][emoji23][emoji23] a waga ci nieźle przez [emoji31][emoji32] a lekarz co na to?
Z racji tego że mam nadwagę obecnie 80 kg ważę przy wzroście 172 więc u mnie to nawet wskazane bo na tym etapie dzidziulkowi i tak nic nie brakuje. :) moja pani endokrynolog się cieszy, myślę że potem się wyrówna napewno.
 
Witajcie Siostry. Obiecuję Was nadrobić tymczasem chciałam napisać że moje prenatalne wyszły gitarra. Chłopak, a więc Zgigniew (wyjaśnię Wam etymologię tego imienia 🙈) nie chciał się ładnie ustawić, badanie trwało godzinę, przezierność karkowa 1.7mm, nochal jest, puls w normie. Ciekawe jak zmieni się prawdopodobieństwo po biochemii, ale póki co jest takie 💪Zobacz załącznik 1073724
Też się boję biochemii, niby ostatnim razem wszystko wyszło dobrze ale jednak tyle się czyta o zamieszaniu które wprowadza test pappa że wolałabym go nie robić.
No ja mam właśnie po spaniu już 😔 całkowicie się rozregulowałam ze spaniem ostatnio... To chyba stres...
Też nie umiem spać :( niby zasypiam max 21 ale budzę się często. Jak ja się obudzę to syn śpi, a jak on się budzi to ja najchętniej bym pospała. Jestem ciągle niewyspana :(
U mnie też najgorzej było wieczorami, teraz chyba się poprawia, ale znając życie dziś wróci jak to napisałam[emoji23]Chyba najważniejsze, że masz to pod kontrolą[emoji846]Pamiętam jak mnie diabetolog uświadomiła jak na dziecko wpływa nieleczona cukrzyca
U mnie tak samo, najbardziej mnie muli w żołądku wieczorami. Oby to już przeszło.
 
reklama
Do góry