reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Gratki teraz mozesz odetchnąć. Ja mam. Nadzieje ze lekarz zasugeruje dziewuszke. Mam jedna córkę, dwóch chłopaków i jednego chlopca aniołka. Maz obstawia babe. Wczoraj rozmowa na temat imion. Mam dwa typy Rozalia i Nadia. ( maz gdzie jaka Rozalia jak juz to Nadia. Dla chlopca Natan, Oskar, i moj nr jeden Olaf ( oczywiście Olaf mu sie nie podoba, Oskar to jego typ.)
Ja to w ogóle nie mam pomysłu na imię ani dla chłopca ani dla dziewczynki.
 
reklama
Dzieki ze pytasz [emoji5] gorączki juz nie mam i kaszel w suchego zrobil sie mokry. Mąż teraz walczy z gardłem i katarem, mowi ze zaraza jestem[emoji16]
Wczoraj mialam rozmowę tel. Z szefową, powiedziala ze docenia co robie itd ze to stanowisko i praca do 1 w nocy kest dla mnie za ciężka. Dlatego moge przychodzić w godzinach rannych np na 8 i pracować do 14-15 [emoji16]a nawet wyjsc bez problemu wczesniej jezeli bede potrzebować. Ha musiala mnie zastapic to zobaczyła ile mam na glowie.

Jak mokry kaszel to chyba lepiej no się odrywa z płuc wydzielina. Tak pogoda teraz ze większość choruje, porządny mróz przydałby się!
Fajna szefowa! Widać ze jesteś nie zastąpiona skoro poszła Ci tak bardzo na rękę! Jestem zdania ze trzeba pracować jak najdłużej się da i zdrowie pozwala.
 
To nie taka dużą nadwaga
Wysoka jestes i to jest plus bo co się waga ladnie rozłoży.
Ja wazę 53 kg przy 164. Najmniej 47 ale wtedy to skora i kości. Najlepiej się czuje w 50 kg.
4 lat temu ważąc 60 jednak czułam się najlpiej :) ale niestety praca siedzącą, zaniedbana tarczyca dała o sobie znać :) u mnie cały problem skupia się w brzuchu, nogi bardzo szczupłe, ręce to samo. Jak tyje to brzuch....
 
Wlasnie mi teraz TSH wyszlo bardzo niskie ale bhgc ma wlasnie teraz największe stężenie. Zobacze co powie endokrynolog. Ja mam prace w ruchu i ciagle w biegu. Jal tyje to tez 1co brzuch [emoji849]
4 lat temu ważąc 60 jednak czułam się najlpiej :) ale niestety praca siedzącą, zaniedbana tarczyca dała o sobie znać :) u mnie cały problem skupia się w brzuchu, nogi bardzo szczupłe, ręce to samo. Jak tyje to brzuch....
 
Dokładnie odrywa sie i nie kest juz taki męczący. Jednak homeopatia dziala, inaczej antybiotyk byl by grany. Szefowa no coz spoko jest ale ma swoje odchyly. Teraz musiala mnie zastapic to zauważyła ile mam roboty. Przeprosiła i powiedziala ze mnie szanuje i podziwia ze to ogarnialam bo ona ledwo daje rade. Pracuje w catering. Wiec jest co robic. Zamówienia, pilnowanie stanu magazynu, pomagałam dziewczyna na kuchni. Rozkladalam towar na kurierów itd.
Jak mokry kaszel to chyba lepiej no się odrywa z płuc wydzielina. Tak pogoda teraz ze większość choruje, porządny mróz przydałby się!
Fajna szefowa! Widać ze jesteś nie zastąpiona skoro poszła Ci tak bardzo na rękę! Jestem zdania ze trzeba pracować jak najdłużej się da i zdrowie pozwala.
 
reklama
Do góry