reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja właśnie siedzę w pracy, niecierpliwie się strasznie i chce już środę...chociaż z jednej strony cholernie boje się czy wszystko będzie ok. Niby wcześniej było wszystko dobrze ale jak zwykle gdzieś zabłądze w internetach i trafiam na jakieś fora, wątki dotyczące poronień...i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by było gdyby....😔
 
reklama
Ja właśnie siedzę w pracy, niecierpliwie się strasznie i chce już środę...chociaż z jednej strony cholernie boje się czy wszystko będzie ok. Niby wcześniej było wszystko dobrze ale jak zwykle gdzieś zabłądze w internetach i trafiam na jakieś fora, wątki dotyczące poronień...i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by było gdyby....[emoji17]

Nie nakręcać się ! To najważniejsze
 
Oj no ciężko jest... Staraliśmy się 4 lata... A gdy już odpuściliśmy taka świąteczna niespodzianka [emoji847] pewnie Was tu będę zamęczać do środy...

Ja wiem [emoji8] ja Cię rozumiem ! Ale sama miałam serduszko dość późno widoczne i czytałam te bzdury w necie ... i co ? Zaczynam szczęśliwie 11 tydzień !
 
Ja właśnie siedzę w pracy, niecierpliwie się strasznie i chce już środę...chociaż z jednej strony cholernie boje się czy wszystko będzie ok. Niby wcześniej było wszystko dobrze ale jak zwykle gdzieś zabłądze w internetach i trafiam na jakieś fora, wątki dotyczące poronień...i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by było gdyby....[emoji17]

Kochana nie nakręcaj się! Grunt to myśleć pozytywnie!
A jak człowiek nie myśli o staraniu się, nie ma tego napięcia owulacja czy nie, testy ciążowe co miesiąc to łatwiej przychodzi [emoji4]
 
Ja właśnie siedzę w pracy, niecierpliwie się strasznie i chce już środę...chociaż z jednej strony cholernie boje się czy wszystko będzie ok. Niby wcześniej było wszystko dobrze ale jak zwykle gdzieś zabłądze w internetach i trafiam na jakieś fora, wątki dotyczące poronień...i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by było gdyby....😔
Powiem z doswiadczenia- niestety.
to przychodzi tak niespodziewanie ze nawet nie bys sie nie spodziewala, na nas to spadlo a wgl nie bralam czegos takiego pod uwage. Ze jak ze my? Jakie poronienie? A tu niestety.
nie czytaj nie ma co sie nakrecac, tylko malucha stresujesz niepotrzebnie 🙂 qierzę ze bedzie dobrze. Zła passa juz sierpniowki opuscila.. niestety duzo dziewczyn musialo sie z nami pozegnac. Wiec teraz licze na niezmienny juz sklad do lata
 
Powiem z doswiadczenia- niestety.
to przychodzi tak niespodziewanie ze nawet nie bys sie nie spodziewala, na nas to spadlo a wgl nie bralam czegos takiego pod uwage. Ze jak ze my? Jakie poronienie? A tu niestety.
nie czytaj nie ma co sie nakrecac, tylko malucha stresujesz niepotrzebnie 🙂 qierzę ze bedzie dobrze. Zła passa juz sierpniowki opuscila.. niestety duzo dziewczyn musialo sie z nami pozegnac. Wiec teraz licze na niezmienny juz sklad do lata

Oby nikt nie musiał się już żegnać a żeby było Nas więcej !
Przykro mi budkaa ,że to Cię spotkało 😔 w którym tygodniu?
 
reklama
Do góry