reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja będę wiedzieć po aminopunkcji...bo przy okazji sprawdzenia trisomii będzie wiadomo jaki ma genotyp...to ta fajna wiadomość w tym wszystkim

W pierwsze ciąży w 12 tygodniu już wiedzieliśmy. Synek na każdej wizycie pokazywał ze jest chłopcem [emoji85]


Badania robisz we własnym zakresie czy z zaleceń ?
 
W pierwsze ciąży w 12 tygodniu już wiedzieliśmy. Synek na każdej wizycie pokazywał ze jest chłopcem [emoji85]


Badania robisz we własnym zakresie czy z zaleceń ?
Na podwójne prenatalne dostałam z racji wieku. Usg było świetne, ale test z krwi mocno namieszal i musimy/chcemy zrobić aminopunkcje aby wiedzieć co i jak, bo niestety ryzyko ZD wyniosło 1:57
 
Cześć. Ja od nocy walczę z temperatura 39.4 i bólami mięśni. Mąż pojechał do apteki.... Oczywiście nic nie mogę. Ale pani dała saszetki *spam* do picia z naturalnych składników blreeee ale pomaga. I nie obyło się bez paracetamolu na gorączkę. Dzisiaj mam ochotę umrzeć :( do jutra mamuśki
 
Dzień dobry w 10tc! Czytałam ze od teraz dzidzia już nie jest zarodkiem a płodem. Odliczam do prenatalnych a to jeszcze długie 3 tygodnie!!! Niestety nie dowiem się jaka płeć bo tu gdzie mieszkam podają taka informacje dopiero na połówkowym, ale nie będę czekać tylko skocze na 4d pewnie około 16tc [emoji177]
Miłej niedzieli dziewczyny [emoji847]
 
reklama
Do góry