reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dajcie znac po wizycie !
Ja z objawow to tylko cycki i przed snidaniem mdli. A no i sennosc lvl hard 😂 bez drzemki w dzien nie daję rady.. serio. W nocy juz mi niewygodnie.upycham koldre miedzy nogi i nie mam sie czym przykryv pozniej 😅😅
 
reklama
Dajcie znac po wizycie !
Ja z objawow to tylko cycki i przed snidaniem mdli. A no i sennosc lvl hard 😂 bez drzemki w dzien nie daję rady.. serio. W nocy juz mi niewygodnie.upycham koldre miedzy nogi i nie mam sie czym przykryv pozniej 😅😅

Zazdroszczę tych drzemek w dzień :) Ja w pracy do 18 cały tydzień, także można tylko pomarzyć :)
 
A i faktycznie dużo Dupka bierzesz, ja brałam 3 a od dzisiaj 2. Co prawda brałam go też przed ciążą, ale tylko przez kilka dni w cyklu więc nie tyłam, ale teraz widzę to zupełnie inaczej. A czujesz się bardziej głodna? Więcej jesz niż zwykle?
Właśnie jem więcej, ale bardziej to zamiast 2 kanapek jem 3. Nie mam apetytu wilczego na słodkie. Raczej na słone, mięso, normalne jedzenie. Chyba właśnie to jedzenie "trochę" więcej i ostatnie 2 tygodnie leżenia w łóżku chorej daje się we znaki 😀
 
To ja pobije rekord bo przytyłam już 7 kg... a mało nie wazę ... ale co zrobie się trochę głodna to mdlosci są nie do wytrzymania [emoji24] już się umówiłam do dietetyka , niby wiem co powinnam jesc i w ogóle ale jakoś łatwiej jak ktoś to „kontroluje”[emoji12]
 
Zazdroszczę drzemek, ja mam córkę w domu rok i dwa miesiące więc drzemki musze sobie odpuścić ;)

Ach w 1 ciąży było bosko. Robilam co chciałam na L4, lezalam, pachnialam, a teraz... No cóż życie;)
 
Zazdroszczę drzemek, ja mam córkę w domu rok i dwa miesiące więc drzemki musze sobie odpuścić ;)

Ach w 1 ciąży było bosko. Robilam co chciałam na L4, lezalam, pachnialam, a teraz... No cóż życie;)
Juz nie spi w dzien? Moja tez szybko przestala ale jak oglada bajke to mi sie oko zamknie 😂 max w domu wiec w razie co zareaguje jak zacznie swirowac 😅
Terqz modle sie zeby szybko wyzdrowiala i poszla do pkola bo juz z nia wariuje 😂😂🤭
 
reklama
Juz nie spi w dzien? Moja tez szybko przestala ale jak oglada bajke to mi sie oko zamknie [emoji23] max w domu wiec w razie co zareaguje jak zacznie swirowac [emoji28]
Terqz modle sie zeby szybko wyzdrowiala i poszla do pkola bo juz z nia wariuje [emoji23][emoji23][emoji2960]
Ma drzemkę ale ja wtedy ogarniam trochę w domu. I mi się nie chce spać jak ona śpi. Bo ona ma drzemkę w południe A ja to tak koło 15 najbardziej bym pospala. No o A jeszcze bajkami się nie bardzo interesuje:p
 
Do góry