reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny, a jakie apki macie zainstalowane? [emoji6] Podoba mi się HiMommy, ale nie wiem czy to faktycznie tak jest jak oni piszą? [emoji28]
 
reklama
Super wieści!! Ja również 7+2 dziś 🤩
Zdjęcie usg dostałaś?
Dostałam. Jutro wrzucę. Serduszko biło nawet słyszałam ale z tego szczęścia zapomniałam zapytać jakie tętno było. Zwolnienia niestety nie dostałam ponoć za wcześnie jeszcze. Kolejna wizytę mam na 30-go stycznia i wtedy już mi da.
 
Gratulacje wszystkim samych dobrych wieści 😘😘 sprawdziłam właśnie apk nie wiedziałam, że jest taka. Ale jednak pozostaje przy klasycznym forum 🤪 chociaż nie wiem czy wygodniej nie było by na tajnej grupie na fb 🙈
 
Dostałam. Jutro wrzucę. Serduszko biło nawet słyszałam ale z tego szczęścia zapomniałam zapytać jakie tętno było. Zwolnienia niestety nie dostałam ponoć za wcześnie jeszcze. Kolejna wizytę mam na 30-go stycznia i wtedy już mi da.
Ja ostatnio tak zrobiłam. Byłam tak szczęśliwa, że usłyszałam serduszko, że zapomniałam spytać o tętno [emoji2358]
Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze [emoji846][emoji8]
 
Dziewczyny, a jakie apki macie zainstalowane? [emoji6] Podoba mi się HiMommy, ale nie wiem czy to faktycznie tak jest jak oni piszą? [emoji28]
Ja mam Preglife i ma praktycznie wszystko. Kalendarz najlepszy bo sprawdzam kiedy umówić wizytę żeby nie było za wcześnie ;) ma też fajne filmiki i podcasty
 
Ja też! Już nie mogę się doczekać 😁 będzie wóz albo przewóz, albo jest zarodek i serduszko albo nie ma. To będzie prawie 8tc skończony (zależy jak aplikacja liczy) Jestem dumna że wytrwałam te 3 tygodnie bez latania po lekarzach, w tej męczącej niepewności.
No ja już na ostatniej wizycie widziałam serduszko i zarodek. Mam nadzieję, że dalej będzie dobrze. Według ostatniej miesiączki to będzie 10 tc :)
 
reklama
Słuchajcie, mam pytanie dotyczące badań krwi. Chodzę do ginekologa prywatnie i dostałam skierowanie na badania, sprawdziłam cennik z luxmedzie i wyszła astronomiczna kwota. Nie mogę znaleźć cennika przychodzi NFZ w internecie. W ogóle moja lista badań:
Grupa krwi
Morfologia
Mocz
WR
HIV
HCV
TSH
Glukoza
Toksoplazmoza igG
Toksoplazmoza iGM
Różyczka igG
Różyczka igM

Na różyczkę byłam szczepiona, to w ogóle nie wiem po co, a te weneryczne strasznie drogie, tak że za te badania cennik Luxmedu mówi 617zl :o
Dostanę od internisty skierowanie na któreś z tych badań? Gdzie zrobić płatne? Pomocy
Kochana jestem po tej serii badań w luxmedzie:
Morfologia
Mocz
WR
HIV
HCV
TSH
Glukoza
Toksoplazmoza IgG
Toksoplazmoza IgM
Różyczka IgG
HBc IgM
Nie miałam oznaczenia grupy krwi i różyczki IgM. Za to mialam HBc IgM.
I zapłaciłam 216zł, spora różnica pomiędzy tym co w cenniku luxmedu o którym piszesz. Ja jestem z lubelskiego jakby coś. 😊
 
Do góry