reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja na pewno wrócę do palenia, piwko i papieros to coś za czym bardzo tęsknię. Przestałam palić dzień przed zrobieniem testu bo czułam że coś może być na rzeczy, ale cierpiałam bo palić strasznie mi się chciało. Teraz mnie odrzuca od fajek, na kilometr 😬
 
reklama
Do mojego gina chodzę prywatnie, który przyjmuje w prywatnej klinice przyszpitalnej przy szpitalu położniczym, w którym chce rodzic. Ciężko jest tam się dostać na poród, wiec stad ten wybór. A ze, mój gin pracuje w tym szpitalu to dodatkowy plus.
Planuje jeszcze, jak wszystko będzie w porządku, podpisać umowę z położna z tego szpitala...
Badania robię w LuxMedzie, bo mam pakiet z pracy
 
Ja na pewno wrócę do palenia, piwko i papieros to coś za czym bardzo tęsknię. Przestałam palić dzień przed zrobieniem testu bo czułam że coś może być na rzeczy, ale cierpiałam bo palić strasznie mi się chciało. Teraz mnie odrzuca od fajek, na kilometr 😬
Zazdroszczę tego, ze Cię odrzuca. W żadnej ciąży mnie nie odrzuciło wręcz bardziej chciało mi się palić z nerwów 🙁
 
Dziewczynki, jestem po wizycie, a w zasadzie po dwóch...
Niestety moje małe serduszko przestało bić 😢 Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko dobrze, dzisiaj lekarka nie znalazła tętna. Kazała mi czekać jeszcze tydzień, ale to nie ma sensu... Skoro zarodek urósł tylko 3 mm to dla mnie jest wszystko jasne... Od razu pojechałam prywatnie do innej lekarki i ubłagałam by mnie przyjęła. Potwierdziła, że serduszko już nie bije, dostałam skierowanie do szpitala... Dzisiaj wg OM zaczął się 10 tydzień. Bardzo chciałam żeby tym razem było dobrze... Czuję się tak dziwnie, że nawet nie płaczę, czuję tylko pustkę...
 
Dziewczynki, jestem po wizycie, a w zasadzie po dwóch...
Niestety moje małe serduszko przestało bić [emoji22] Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko dobrze, dzisiaj lekarka nie znalazła tętna. Kazała mi czekać jeszcze tydzień, ale to nie ma sensu... Skoro zarodek urósł tylko 3 mm to dla mnie jest wszystko jasne... Od razu pojechałam prywatnie do innej lekarki i ubłagałam by mnie przyjęła. Potwierdziła, że serduszko już nie bije, dostałam skierowanie do szpitala... Dzisiaj wg OM zaczął się 10 tydzień. Bardzo chciałam żeby tym razem było dobrze... Czuję się tak dziwnie, że nawet nie płaczę, czuję tylko pustkę...
Aż mi się słabo zrobiło [emoji52]
Strasznie mi przykro.
 
reklama
Dziewczynki, jestem po wizycie, a w zasadzie po dwóch...
Niestety moje małe serduszko przestało bić 😢 Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko dobrze, dzisiaj lekarka nie znalazła tętna. Kazała mi czekać jeszcze tydzień, ale to nie ma sensu... Skoro zarodek urósł tylko 3 mm to dla mnie jest wszystko jasne... Od razu pojechałam prywatnie do innej lekarki i ubłagałam by mnie przyjęła. Potwierdziła, że serduszko już nie bije, dostałam skierowanie do szpitala... Dzisiaj wg OM zaczął się 10 tydzień. Bardzo chciałam żeby tym razem było dobrze... Czuję się tak dziwnie, że nawet nie płaczę, czuję tylko pustkę...
Bardzo mi przykro i współczuję. 😢
Taka sytuacja jak u mnie była.
 
Do góry