reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie na. Nfz terminy na marzec a jak zapytalam kiedy prywatnie to na 14 stycznia ale później juz kolejne wizyty na nfz. Tu pracowała moja lekarka do ktorej mialam zaufanie. Niestety nie miala uprawnień na usg bo pewnie by od razu zobaczyła ze cos nie tak. Teraz jest za nia inny lekarz podobno spoko.... Zobaczy sie. A do tego prywatnie to on mnie diagnozowal. Poprowadził. Umówił wizytę w hospicjum bylam dwa dni pozniej. Nawet jak mialam amnio ( jego ojciec mi pobierał tez ginekolog) to byl ze mna rozmawiał. Dzwonił pytał sie. Nawet bez zapisu kazał przyjść. Pacjentek czarno a on do mnie zapraszam. Po robił zdj syna w 3d sprawdził bliznę ( nikt nigdy mi nie sprawdzał) . byl jak mialam miec cięcie. Nawet teraz dzwonilam jak wyszły 2 krechy. Poradził zrobic bete i przyrost i kazał przyjść na usg. Takze do niego mam full zaufanie.
 
Ale udało mi się i w pierwszej i drugiej ciąży w ogóle nie palić, zawzielam się i po prostu się bałam wiec teraz tez dam radę. Ciekawe czy znów będą tak głupia i wrócę do palenia czy jak się zarzekałam Ze po trzecim juz na pewno nie będę palić 🙄🙄🙄
 
Ciekawe czy znów będą tak głupia i wrócę do palenia czy jak się zarzekałam Ze po trzecim juz na pewno nie będę palić 🙄🙄🙄
A wracamy w głupi sposób.. A jednego do piwka... A dwa aco tam nic się nie stanie :)
U mnie sezon na palenie konkretne to jest wiosna lato kiedy mam u siebie ruch w pracy (sklep rowerowy z serwisem) jak sobie dziubiesz przy rowerze to aż grzech nie zapalic
A teraz mówię że mi zimno wychodzić specjalnie na dymka
 
Ale udało mi się i w pierwszej i drugiej ciąży w ogóle nie palić, zawzielam się i po prostu się bałam wiec teraz tez dam radę. Ciekawe czy znów będą tak głupia i wrócę do palenia czy jak się zarzekałam Ze po trzecim juz na pewno nie będę palić 🙄🙄🙄
Ja w poprzedniej ciąży nie tyle co palilam ale tam se raz czy dwa pociaglam a że nie karmiąca byłam szybko wróciłam do palenia 🙈
 
reklama
Do góry