reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzien dobry 😘
Ale dziś miałam paskudna noc. Nie mogłam sobie miejsca znaleźć
Dopiero jak wsadzilam poduche między nogi mimo braku brzucha przyniosło mi to ulgę i udało się przysnac.
 
reklama
Dzień dobry🙂 dziewczyny a co myslicie o cięciu cesarskim na żądanie? Ja panicznie boję się porodu naturalnego i rozważam taką opcję.
 
Witam się niedzielnie Dziewczęta. U mnie 9+2. Objawy odpuściły, poza sennością i chorymi snami i okrutnym bólem piersi. Już kupiłam większy stanik, w staniku jako tako, za to po zdjęciu ło matulu, ratunku. Gdzie się podziały moje małe cycuszki 😭 Siostry, jak u Was z przemianą materii? U mnie metabolizm zwolnił dramatycznie, mało jem bo czuję się pełna przez wiele godzin, a kg idą w górę i jestem cała spuchnięta. I plecy, plecy panie, bolą 😬
Życzę spokojnej niedzieli 💪🏻
 
Dzien dobry niedzielnie. Ja juz w pracy siedze oby do 15 szybko zlecialo. Troch jakby mi sir w glowie krecilo....alr tak tylko troche w nocy wstawalam chyba z dwa razy kanapki sobie robic jak tak dalej pojdzie to na potodowke beda musieli mnie wtoczyc😂
 
Witam się niedzielnie Dziewczęta. U mnie 9+2. Objawy odpuściły, poza sennością i chorymi snami i okrutnym bólem piersi. Już kupiłam większy stanik, w staniku jako tako, za to po zdjęciu ło matulu, ratunku. Gdzie się podziały moje małe cycuszki 😭 Siostry, jak u Was z przemianą materii? U mnie metabolizm zwolnił dramatycznie, mało jem bo czuję się pełna przez wiele godzin, a kg idą w górę i jestem cała spuchnięta. I plecy, plecy panie, bolą 😬
Życzę spokojnej niedzieli 💪🏻
Ja muszę uważać niestety z jedzeniem
Ze starszakiem przytyłam 33 kg 🤭
Niczego sobie nie zalowalam
W tej sobie powiedziałam że tyle co muszę nic na siłę
Ile już przytyłas??
 
Ja muszę uważać niestety z jedzeniem
Ze starszakiem przytyłam 33 kg 🤭
Niczego sobie nie zalowalam
W tej sobie powiedziałam że tyle co muszę nic na siłę
Ile już przytyłas??
Po wadze tak 3kg, ale po obwodach czuję już tycie. Nie chciałabym przytyć za dużo, bo w ciągu ostatniego roku udało mi się schudnąć 16kg 😬 dlatego muszę zapytać lekarza o sport, basen, rower, cokolwiek😭
 
reklama
Dzień dobry🙂 dziewczyny a co myslicie o cięciu cesarskim na żądanie? Ja panicznie boję się porodu naturalnego i rozważam taką opcję.
Jak to moja ex teściowa mawiała
"kobieta jest do tego stworzona hihi
Mój syn miał być normalnym zwyczajnym chłopcem
Podczas porodu okazało się że normalność trochę jest większa niz myśleli
Ostre cięcie ale siłami natury
Kacper miał 4.480kg 62dlugi
 
Do góry