reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
To co tu pić 😮 herbata to jedyny neutralny w smaku napój... Woda jest dla mnie mdła,a soki za słodkie
Ja piję właśnie wodę z sokiem, trochę soku, dużo wody i jakoś idzie, zima biorę ciepłą wodę, bo zimna ciężko wchodzi, inna opcja to pokroić cytryne/pomarańcze w plasterki i tylko dolewać tej wody do szklanki, ale tak to mi dobrze wchodzi latem. Wlewam też do dużych szklanek/kufli, pije słomka i jakoś więcej wchodzi, w nocy co idę do toalety to wypijam też szklankę. Czasem wypije jakiś rumianek/mięte/melise. Dużo Inki pije. No i domowy syrop też chyba można czasem 😁 dużo owoców, zupa i jakoś się nawodnimy. Więcej patentów nie znam!
 
Ja zalewam wodą wszystko :)
Pije Muszyniankę, bo nigdy żadnej innej nie lubiłam i wbrew pozorom, ze woda jest bezsmakowa, ja w tej wyczuwam lekki posmak.
A zalewam albo owoce z mięta albo z melisa, w przeróżnych kombinacjach.
Zalewam ananasy, pomarańcze, grejpfruty, mandarynki, mrożone maliny i truskawki. Zawsze staram się dodać właśnie jakaś miętę lub melisę.
Albo gotuje wodę i zalewam wrzątkiem w kubku goździki, anyż, cynamon, miód, pomarańcze i imbir. Bez herbaty. Wszystko ładnie puści sok, przestygnie i pije. Czasem dorzucę sok z malin albo jeżyn. Mega tez jest gałązka rozmarynu w takim naparze.
:) :) :)
 
Ja zalewam wodą wszystko :)
Pije Muszyniankę, bo nigdy żadnej innej nie lubiłam i wbrew pozorom, ze woda jest bezsmakowa, ja w tej wyczuwam lekki posmak.
A zalewam albo owoce z mięta albo z melisa, w przeróżnych kombinacjach.
Zalewam ananasy, pomarańcze, grejpfruty, mandarynki, mrożone maliny i truskawki. Zawsze staram się dodać właśnie jakaś miętę lub melisę.
Albo gotuje wodę i zalewam wrzątkiem w kubku goździki, anyż, cynamon, miód, pomarańcze i imbir. Bez herbaty. Wszystko ładnie puści sok, przestygnie i pije. Czasem dorzucę sok z malin albo jeżyn. Mega tez jest gałązka rozmarynu w takim naparze.
:) :) :)
O też fajne pomysły, nie próbowałam z malinami czy truskawkami, a ananas na pewno można? Bo lubię, a kiedyś mnie ktoś przestrzegał w ciąży 🤔 Wiem że z imbirem to ostrożnie, bo złapany wrzątkiem może wywoływać skurcze, więc dodaje poniżej 50 stopni, ale skoro Ci nie szkodzi, to w sumie czemu nie?!
 
O też fajne pomysły, nie próbowałam z malinami czy truskawkami, a ananas na pewno można? Bo lubię, a kiedyś mnie ktoś przestrzegał w ciąży [emoji848] Wiem że z imbirem to ostrożnie, bo złapany wrzątkiem może wywoływać skurcze, więc dodaje poniżej 50 stopni, ale skoro Ci nie szkodzi, to w sumie czemu nie?!

O ananasie nie słyszałam, ze może być szkodliwy w ciąży [emoji848]
Ja bardzo lubię cytrusy, jedząc je tez gaszę pragnienie.
A jak tak mówisz o imbirze to zastosuje się do Twojej rady, bo szczerze mówiąc nie wiedziałam, ze ma takie działanie zalany wrzątkiem. Dzięki! :)
Ale fajnym rozwiązaniem jest jeszcze imbir kandyzowany, tylko potem już nie radze dodawać miodu :)
 
A ja często pije colę i teraz sobie tez pozwalam. Piłam w ciążach poprzednich tez. Uwielbiam ten smak i taka dopiero co otwartą aż gaz buzuje :)
Dzisiaj mąż przywiózł mi trzy soki tropikalne i wkładając do lodówki powiedział „to dla Ciebie. Colę ja wypije z whisky wieczór”. 😂
 
O też fajne pomysły, nie próbowałam z malinami czy truskawkami, a ananas na pewno można? Bo lubię, a kiedyś mnie ktoś przestrzegał w ciąży [emoji848] Wiem że z imbirem to ostrożnie, bo złapany wrzątkiem może wywoływać skurcze, więc dodaje poniżej 50 stopni, ale skoro Ci nie szkodzi, to w sumie czemu nie?!

Ogólnie ananas nie zakazany a wręcz zalecany :)
Adjustments.JPG
 
reklama
Do góry