reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U mnie ustały mdłości ( 8t 4 d i zaczynam mieć schize.czytam na forach różne historie i troche sie martwię [emoji52]
Wizyta dopiero za tydzień .
 
U mnie ustały mdłości ( 8t 4 d i zaczynam mieć schize.czytam na forach różne historie i troche sie martwię [emoji52]
Wizyta dopiero za tydzień .
Nic nie bój, mi mdłości też odpuściły, trochę mnie muli kiedy mam pusty żołądek ale poza tym uroczy komfort💪🏻 Niektóre z nas nie odczuwają ich wcale, moja znajoma nie miała zielonego pojęcia że jest w ciąży do 10 tygodnia 🤷‍♀️
 
Nic nie bój, mi mdłości też odpuściły, trochę mnie muli kiedy mam pusty żołądek ale poza tym uroczy komfort[emoji1320] Niektóre z nas nie odczuwają ich wcale, moja znajoma nie miała zielonego pojęcia że jest w ciąży do 10 tygodnia [emoji2368]
A bo człowiek to taki durny jest i czyta i wkreca sobie oczywiście to najgorsze.
 
Z OM 7t2d, z usg 2 tyg mlodsza, kazal zrobic usg za tydzien i powiedzial, ze jesli to puste jajo to powinno wydalic się samo.
Kochana, może rzeczywiście ciąża jest młodsza, bo u mnie przy pustym jaju pęcherzyk rósł adekwatnie do wieku ciąży, więc jeśli Twój lekarz na podstawie wielkości pęcherzyka stwierdził, że 2 tygodnie młodsza to jeszcze się może maleństwo pokazać. Trzymam mocno kciuki aby tak było!!!
 
U mnie ustały mdłości ( 8t 4 d i zaczynam mieć schize.czytam na forach różne historie i troche sie martwię [emoji52]
Wizyta dopiero za tydzień .
Nie denerwuj się. Ja nie wiem w ogóle co to mdłości a dwie ciąże zdrowe i donoszone.
nigdy ich nie miałam. Ja w pierwszej ciąży nawet piersi nie czułam, żadnych zmian nie bylo poza brakiem @. Głowa do góry :)

@Wielka Mi :) oby jeszcze serduszko się pokazało. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Hej, ja dziś przełożyłam wizytę na jutro u swojego lekarza. Nie mam na nic siły, nic nie mogę jeść czuje się załamana. Jak już zbierze mi się na wymioty to nawet nie mam czym nie mogę się pozbierać chce mi się tylko płakać z tej bezsilności. Wyjście z domu na 1 godzinę zakupów to wyczyn. Nic nie robię w domu jakaś tragedia 😥😥
 
Dziewczyny, czy któraś z Was wie jak długo mogę bezpiecznie chodzić z takim pustym pęcherzem ciążowym? W sensie do którego tygodnia? Chciałabym to jeszcze skonsultować z moją ginką bo jej ufam, ale ona wraca dopiero 20 stycznia, będę wtedy na etapie 10+5.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was wie jak długo mogę bezpiecznie chodzić z takim pustym pęcherzem ciążowym? W sensie do którego tygodnia? Chciałabym to jeszcze skonsultować z moją ginką bo jej ufam, ale ona wraca dopiero 20 stycznia, będę wtedy na etapie 10+5.
Nie mam pojęcia ale moja koleżanka zaczęła krwawić w 8 tygodniu ciąży. Wiedziała ze puste jajo. Wszystko się samo wyczyściło.
Kochana może jeszcze nic straconego?! Oby tak było.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was wie jak długo mogę bezpiecznie chodzić z takim pustym pęcherzem ciążowym? W sensie do którego tygodnia? Chciałabym to jeszcze skonsultować z moją ginką bo jej ufam, ale ona wraca dopiero 20 stycznia, będę wtedy na etapie 10+5.
Nie trać jeszcze nadziei! Mojej koleżance mówili w szpitalu, że puste jajo właśnie w 7 tygodniu jak trafiła z plamieniem, ale była w kontakcie ze swoim ginem i kategorycznie kazał czekać.Od początku ciąża była o 2 tygodnie za mała, a potem młody narobił te dwa tygodnie i urodził się w terminie cały i zdrowy😀😀😀
Co do pustego jaja, opiszę Ci swoją historię, pierwsza wizyta pęcherzyk z zarodkiem, druga wizyta serduszko, trzecia wizyta puste jajo.. Dowiedziałam się o tym w 9 tygodniu, nie było żadnych objawów, jedynie piersi przestały mnie boleć. Gin mówił, że może potrwać tygodniami zanim organizm się zorientuje, że ciąża jednak się nie udała i można na to czekać, ale trzeba być pod opieką gina, bo może to zagrażać zdrowiu. Ja dostałam skierowanie do szpitala i tam poprosiłam o zabieg, nie zgodziłam się na tabletki, bo chciałam mieć to jak najszybciej za sobą.
 
Do góry