reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
U mnie OM 27.10, testy wychodziły negatywne 20,21 i 23. 11, pierwszy pozytywny 25.11. 😁 Z aplikacji termin na 2.08, 4tc5dz. To moja druga ciąża, mam już córcię, która kończy za kilka miesięcy 4 lata.
Pierwszą wizytę mam 12.12. Objawy mam delikatne, kłucie w podbrzuszu czasem, wrażliwe piersi i wyczulony smak bardzo.
Mimo że test pozytywny dopiero kilka dni temu to od dłuższego czasu czułam się w ciąży i te negatywne testy nie dawały mi spokoju 😋
Cieszę się, że znalazłam taki wątek i pozdrawiam 😉
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
U mnie OM 27.10, testy wychodziły negatywne 20,21 i 23. 11, pierwszy pozytywny 25.11. 😁 Z aplikacji termin na 2.08, 4tc5dz. To moja druga ciąża, mam już córcię, która kończy za kilka miesięcy 4 lata.
Pierwszą wizytę mam 12.12. Objawy mam delikatne, kłucie w podbrzuszu czasem, wrażliwe piersi i wyczulony smak bardzo.
Mimo że test pozytywny dopiero kilka dni temu to od dłuższego czasu czułam się w ciąży i te negatywne testy nie dawały mi spokoju 😋
Cieszę się, że znalazłam taki wątek i pozdrawiam 😉
Witamy :)
 
Hej dziewczyny, u mnie dziś beta 1147 (w poniedziałek 152), więc chyba wszystko w normie. :)

Jeśli chodzi o to kiedy najlepiej umówić się na wizytę do lekarza to najbezpieczniej w 7tc. W połowie 6 tc powinno się pojawić bicie serca, więc w 7 tygodniu będzie już wszystko wiadomo.
 
Martyna. 88, piękna beta! 👍 Ja akurat nie robiłam tego badania, jestem z tych ludzi to podchodzą na spokojnie.
Jak u Was z informowaniem o ciąży? Ktoś wie? 😁
 
reklama
Do góry