reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Kochane, mnie też czasami rwie jajnik i podbrzusze ciągnie, pytałam wczoraj o to lekarza, powiedziała że to zupełnie naturalna rzecz i jeśli nie jest to ostry ból, to mam wyluzować i odganiać czarne myśli. Piąty tydzień i dzisiaj rano pierwszy raz zwymiotowałam. Do tej pory tylko lekko mnie mdliło, a dzisiaj na bogato. Byłam na badaniach i zrobiłam na HIV, HCV, różyczkę, toksoplazmozę, poziom TSH, morfologię pełną, i mocz. Pewnie było coś jeszcze na skierowaniu ale teraz nie pamiętam. Nie jestem przekonana czy dostałam skierowanie na wszystkie badania które powinnam zrobić na tym etapie 🤔
 
reklama
Kochane, mnie też czasami rwie jajnik i podbrzusze ciągnie, pytałam wczoraj o to lekarza, powiedziała że to zupełnie naturalna rzecz i jeśli nie jest to ostry ból, to mam wyluzować i odganiać czarne myśli. Piąty tydzień i dzisiaj rano pierwszy raz zwymiotowałam. Do tej pory tylko lekko mnie mdliło, a dzisiaj na bogato. Byłam na badaniach i zrobiłam na HIV, HCV, różyczkę, toksoplazmozę, poziom TSH, morfologię pełną, i mocz. Pewnie było coś jeszcze na skierowaniu ale teraz nie pamiętam. Nie jestem przekonana czy dostałam skierowanie na wszystkie badania które powinnam zrobić na tym etapie 🤔
O, zapomniałam o kile.
 
Gratuluje ciąż ;) Bardzo się ciesze ,że jest Nas coraz więcej :) :D Ja dziś jadę na drugą betę. Bede tez się umawiać do lekarza.Na razie u mnie bez objawów.
Daj znać jaka beta 🤩 też na początku niespecjalnie cokolwiek czułam poza piersiami, takie lekkie mdłości to luz. Za to dzisiaj, cholera, przeczołgało mnie równo. Już miałam wychodzić na badania, ubrana stoję w przedpokoju i nagle zrobiłam się zielona 😆
 
reklama
Właśnie, ja sie tej pozamacicznej boje ciazy,bo wysoką mam betę a pozatym od wczoraj mam biegunkę :/ wyniki będą wieczorem wiec dam znać :)
 
Do góry