reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny powiedzcie , jak to właściwie jest z tymi skurczami , czy to czuć na całym brzuchu ? Ja czuje takie ukłucia, ale to raczej w kroczu , a zawsze sobie wyobrażałam, ale w sumie też czytałam, że to tak jakby brzuch się spina , jakie są te skurcze ?
 
reklama
@Mystic87 Na pewno wszystko będzie już w porzadku, trzymamy kciuki ✊
Szczerze mówiąc nie myślałam że aż tak dokładne są te pomiary z usg🙀 jestem w szoku. Ale u mnie i tak raczej mała dziewczynka się szykuje 😊
Ja upały znoszę spoko , całe szczęście, bo muszę przetrwać prawie cały sierpień 😒🤔
Oj współczuję tego sierpnia bo ma być upalny.
Usg sie sprawdzilo teraz ale u pierwszego syna 700g za duzo powiedzieli. Tak wiec nie ma co sie sugerowac.
A mala dziewczynka sie lepiej prześlizgnie😁
Dzis na zakupach bylam i takie suknienki cudne ze hoho ale bedziesz kupowala i stroila księżniczkę!!!👸🛍
Dla moich chlopakow mniejszy wybor ale za to ze smiesznymi napisami😀
Chlopakow wystroilam a ja czekam jak brzuchol zejdzie i opuchlizna z nóg zeby zalozyc jakas sukienke i odslonic blade szlacheckie odnóża 😂😂😂 musze jakos wyglądać zeby Przemka nie wystraszyc 😂😂😂😂
 
Dziewczyny powiedzcie , jak to właściwie jest z tymi skurczami , czy to czuć na całym brzuchu ? Ja czuje takie ukłucia, ale to raczej w kroczu , a zawsze sobie wyobrażałam, ale w sumie też czytałam, że to tak jakby brzuch się spina , jakie są te skurcze ?
Dokładnie tak jak czytałaś, cała macica się spina ale czuć to najbardziej od pępka w dół.
To kłucie to rozchodzenie spojenia.
opadł Ci już brzuch?
 
Dziewczyny powiedzcie , jak to właściwie jest z tymi skurczami , czy to czuć na całym brzuchu ? Ja czuje takie ukłucia, ale to raczej w kroczu , a zawsze sobie wyobrażałam, ale w sumie też czytałam, że to tak jakby brzuch się spina , jakie są te skurcze ?
U mnie osobiscie porod zaczal sie od twardnien tak u dolu brzucha, takie spinanie, jak sciskanie obrecza, stopniowo zajmowaly caly brzuch i schodzilo, pozniej nadeszly jak na okres w dole brzucha, a jak bol sie zwiększal to bolalo brzuch, plecy, uda, ale jak skurcz ustepowal to taka blogosc, nic nie boli o od nowa od dolu . Pozniej juz nóg nie czulam. Te skurcze czuc jak taki przyplyw goraca, dreszczy. Ja to mialam wrazenie ze jak taka aura, ktora czuja ludzie jak migrena nadchodzi.
misiaaa95 tego nie da sie pomylic z niczym😉
 
@Patrycja1995 ! Gratulacje ! Mały jest prze słodki ! ❤️ Za chwile do domu i już na spokojnie ty będziesz dochodzić do siebie😊
A w ogóle to jak się czujesz ?

Dzięki, dzięki. Wiadomo jak to rana, musi trochę pobolec. Dopiero minęła dobra od cięcia także wiadomo jak to. Przy chodzeniu i obracaniu na łóżku jest najgorzej, ale dajemy radę.
A po za tym samopoczucie dobre. 🥰
 
To nie mam niczego podobnego , całe szczęście 😁 brzuch też jeszcze wysoko , ale córcia ma jeszcze czas. W takim razie ja nawet nie miałam skurczów przepowiadających 😊
bardzo często zaczyna się jakbyś miała dostać okres, a później już te skurcze, których na pewno nie przeoczysz przy pierwszym,-niestety będzie bolało. jestem dzisiaj po rozmowie z moją położną i przypomniała mi o tym, że jak będą w ciągu godziny regularne skurcze co 5min to już jedziemy. także to nas naturalnie rodzące czeka niedługo, damy radę
 
U mnie skurcze są już takie dość nieprzyjemne od paru dni. No ale jakoś na razie nic więcej się nie dzieje. Jutro wizyta.
A dziś z mężem wymyślilismy malowanie mebli kuchennych 🤭🤭🤭.
 
U mnie też od wczoraj skurcze takie coraz bardziej gniotące ale mnie to cieszy że coś tam już zaczyna się dziać 😁 pewnie jak się rozkręci to już nie będę taka radosna 😂
My jutro wymieniamy meble kuchenne więc nieźle się dobrałyśmy 😁
 
reklama
U mnie też od wczoraj skurcze takie coraz bardziej gniotące ale mnie to cieszy że coś tam już zaczyna się dziać 😁 pewnie jak się rozkręci to już nie będę taka radosna 😂
My jutro wymieniamy meble kuchenne więc nieźle się dobrałyśmy 😁
Hah u nas wymieniliśmy lodówkę i tak jakoś mnie naszło na malowanie 😃
Też się cieszę z jednej strony na te skurcze ale z drugiej strach w oczach :D.
Zawsze się boję jak już wieczorem bardziej mi dokuczają. Chyba bym wolała żeby zaczęło się z rana albo w dzień. :D
 
Do góry