reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej,hej !
Przed samym porodem starszej córki na USG wyszło 4300 g . A lekarze na izbie przyjęć zaczęli między sobą rozmawiać, że nie wiedzą jak sobie poradzę (jakby mnie tam nie było! 😂). A mała urodziła się 3180g. Także tego... coś im się przewidziało. Bo przecież nie będę podejrzewać że na celu mieli tylko doprowadzenie mnie do rozstroju nerwowego 😂

Lipka jaka ty długa i szczupła jesteś 😳 jakbyś sobie tylko piłkę schowała (albo połknęła 😜)

Patrycja piękne zdjęcia. I szczególne gratulacje 🍀

Mystic jak już będzie czas to daj znać. Będziemy czary odprawiać 😁

Joanulka jak będziemy czary odprawiać to i wielka woda nam nie przeszkodzi 😁😜😁
Odrazu pierwsze co to napisze: RATUJTA MNIE DZIEWCZYNY !!!😂😂😂
 
reklama
Mystic wal jak w dym! Głośno się domagają bo mogę już na trampolinie szyjkę skracać 😂
Ale to może się akurat szybko zmienić...tzn. ta długość szyjki. Przekonam się na następnej wizycie. Swoją drogą jajo zniosę przez ten tydzień 🙈

Lipka! Już po wizycie?
 
Ostatnia edycja:
Hejka hejka. Tak już po wizycie :) wszystko dobrze. Dzidzia rośnie ma już 1600g :) trochę pokazała dziś buzke :D.
Polish_20200530_183423877.jpgPolish_20200530_183402000.jpg20200530_163745.jpg
 
Cześć dziewczęta!!!
Udalo mi sie zapisać do dobrego dr na 3d!!!! Koniec czerwca, poczatek 36 tyg to bedzie. Jak myślicie wtedy też dobrze bedzie wszystko widac ?? W sensie ze raczej jak juz twarz bedzie schowana , lekko odwrocona, to za Chiny ludowe nie ruszy nawet sie o cm z ciasnoty zeby mamuśce sie pokazac???
 
Cześć dziewczęta!!!
Udalo mi sie zapisać do dobrego dr na 3d!!!! Koniec czerwca, poczatek 36 tyg to bedzie. Jak myślicie wtedy też dobrze bedzie wszystko widac ?? W sensie ze raczej jak juz twarz bedzie schowana , lekko odwrocona, to za Chiny ludowe nie ruszy nawet sie o cm z ciasnoty zeby mamuśce sie pokazac???
Ja w pierwszej ciąży miałam co wizytę usg 3d aż do samego końca. I zawsze widziałam synka. TAK samo teraz mam co wizytę 3d. Wszystko zależy od dziecka jak się ułoży jA w tej ciąży przez kilka wizyt widziałam mała tylko trochę bo odwróciła sie albo zasłaniala ręką. :)
 
Witajcie mamusie :D ja się zastanawiam czy się czasem nie zapisać na to 4d Real time hd 🤔 ale pytanie czy synek będzie współpracował 😂
W sobotę upiekłam ciasto z galaretka i truskawkami bo tak mi się chciało 🙀 a tu mąż sam prawie pół brytfanki zjadł 😂
Ja usg 3 trymestru to mam dopiero 18 czerwca 🤷🏻‍♀️ Zniosę jajko do tej pory 😅😂

image.jpg
 
Witajcie mamusie :D ja się zastanawiam czy się czasem nie zapisać na to 4d Real time hd 🤔 ale pytanie czy synek będzie współpracował 😂
W sobotę upiekłam ciasto z galaretka i truskawkami bo tak mi się chciało 🙀 a tu mąż sam prawie pół brytfanki zjadł 😂
Ja usg 3 trymestru to mam dopiero 18 czerwca 🤷🏻‍♀️ Zniosę jajko do tej pory 😅😂

Zobacz załącznik 1127381
O Mniam.... Ale mam ochotę na truskawy. 😍
Cieszę się, że mam usg co wizytę bo wtedy każda wizyta mnie tak mega cieszy 😍😍.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam co wizytę usg 3d aż do samego końca. I zawsze widziałam synka. TAK samo teraz mam co wizytę 3d. Wszystko zależy od dziecka jak się ułoży jA w tej ciąży przez kilka wizyt widziałam mała tylko trochę bo odwróciła sie albo zasłaniala ręką. :)
Moze jakbym do innego dr chodzila to tez bym tak
O Mniam.... Ale mam ochotę na truskawy. 😍
Cieszę się, że mam usg co wizytę bo wtedy każda wizyta mnie tak mega cieszy 😍😍.
Zjadlo by sie takie ciasto😂
Tez mam usg ale to zwykle a tam to same maziaje takie i buzki nie widac
 
reklama
Do góry