reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Po Tatusiu :p Tatuś się urodził 4,5kg. A Dziadek 5,2kg... Więc strach się bać :p
Ja pomorskie. Niestety za daleko, ale wirtualnie mogę trzymać! :)
Kochana moj mąż wazyl 5 kg. Przy pierwszym synku bylam spanikowana ze na bank bede miala rozgwiazde z krocza zrobiona😱 u nich w rodzinie same takie klocki sie rodza!! Przed porodem usg ze bedzie ok 4kg. No to juz OMG klocek. Męża siostra miala 2 cc z powodu wlasnie takiej wagi dzieci.ale ona to szczecin a tam cywilizacja i inne podejscie. Kuzynka rodzila 5kg naturalnie u mnie w szpitalu. No i co sie okazalo??? Ze nasz syn mial 3kg.dzieci z mojej strony sa max do 3,5. Tak wiec jescze nie jest przesadzaone. Usg sie moze mylic. Teraz znajomej dr powiedzial ze duze dziecko i na bank bedzie rodzic w 38 tyg . Termin juz jest a dziecko siedzi😁 u nas duza waga nie jest wskazaniem do cc tak wiec mialam stracha.
Musisz z tego pomorza gumową reke rozciagnac i nie dac mi samej zginac bo ja tam nie ufam personelowi😎
Nie boje sie bólu tak jak ludzi hehe
 
reklama
Ja kujawsko-pomorskie. :) mój synek urodził się z waga 3820g 60cm. A tu zdjęcie dwa dni przed porodem.
FB_IMG_1590765456082.jpg
 
Hejo! :D
U nas 30+4, jesteśmy po wizycie i USG 4D. Będzie synek, potwierdziło się na 100% (dupkę nam pokazał😜). Malutki rośnie - mamy 1470g, przepływy płodowe ok, wszystko super. Pan dr oznajmił, że porodu przedwczesnego nie mam co się bać.
Będę mieć CC, ze względu na mój stan zdrowia (przy porodzie zostałam zarażona gronkowcem złocistym, przez co mam niedrożną żyłę biodrową i główną dolną, zrotowaną miednicę i krzywy kręgosłup. Osoba z zewnątrz by nie powiedziała, że coś ze mną nie tak wewnątrz. Ogólnie w szkole średniej powiedziano mi, że nie powinnam mieć dzieci bo to zagrożenie śmiercią dla mnie, przy rosnącym dziecku w brzuchu. Jednak wyszło jak wyszło i w ciąży jestem, wszystko jest ok, biorę Clexane i pończochy uciskowe. Ciąża prowadzona pod okiem dobrego prof. ginekologa i prof. chirurga naczyniowego, więc wszystko pod kontrolą. Tylko się modlić, aby przy cięciu ze mną było dobrze.) Także to moje wymarzone dziecko. ❤ Mam 25 lat i w czerwcu będzie 10 lat w związku - "gimnazjalna miłość".

Sesję ciążową też odbyłam. Teraz tylko trzeba jeszcze coś kupić z wyprawki, spakować torbę do szpitala i pozostanie nam czekać na dzień, kiedy nasz synek przyjdzie na świat. 😍 Już się nie mogę doczekać kiedy go przytulę, pocałuję. 👶🥰

Dziewczyny jak podchodzicie do tematu sesji ciążowych? 📷

Poniżej kilka zdjęć dla Was :D
IMG_20200526_094918.jpg
IMG_20200527_132550.jpg
DSC_3563.JPG
DSC_3774.JPG
 
Hejo! :D
U nas 30+4, jesteśmy po wizycie i USG 4D. Będzie synek, potwierdziło się na 100% (dupkę nam pokazał😜). Malutki rośnie - mamy 1470g, przepływy płodowe ok, wszystko super. Pan dr oznajmił, że porodu przedwczesnego nie mam co się bać.
Będę mieć CC, ze względu na mój stan zdrowia (przy porodzie zostałam zarażona gronkowcem złocistym, przez co mam niedrożną żyłę biodrową i główną dolną, zrotowaną miednicę i krzywy kręgosłup. Osoba z zewnątrz by nie powiedziała, że coś ze mną nie tak wewnątrz. Ogólnie w szkole średniej powiedziano mi, że nie powinnam mieć dzieci bo to zagrożenie śmiercią dla mnie, przy rosnącym dziecku w brzuchu. Jednak wyszło jak wyszło i w ciąży jestem, wszystko jest ok, biorę Clexane i pończochy uciskowe. Ciąża prowadzona pod okiem dobrego prof. ginekologa i prof. chirurga naczyniowego, więc wszystko pod kontrolą. Tylko się modlić, aby przy cięciu ze mną było dobrze.) Także to moje wymarzone dziecko. ❤ Mam 25 lat i w czerwcu będzie 10 lat w związku - "gimnazjalna miłość".

Sesję ciążową też odbyłam. Teraz tylko trzeba jeszcze coś kupić z wyprawki, spakować torbę do szpitala i pozostanie nam czekać na dzień, kiedy nasz synek przyjdzie na świat. 😍 Już się nie mogę doczekać kiedy go przytulę, pocałuję. 👶🥰

Dziewczyny jak podchodzicie do tematu sesji ciążowych? 📷

Poniżej kilka zdjęć dla Was :D
Zobacz załącznik 1126306Zobacz załącznik 1126311Zobacz załącznik 1126316Zobacz załącznik 1126317
Piekne foty!!! Gratuluje slicznego synka!!!
 
u nas duza waga nie jest wskazaniem do cc tak wiec mialam stracha.
Musisz z tego pomorza gumową reke rozciagnac i nie dac mi samej zginac bo ja tam nie ufam personelowi😎
Nie boje sie bólu tak jak ludzi hehe
U mnie w rodzinie dzieci rodzą się około 4kg. więc też nie najmniejsze ;)
Zobaczymy jak to będzie, nastawiać się na nic nie chce, choć nie ukrywam że wolałabym rodzić naturalnie :D
U nas niestety wagą jest wskazaniem do planowanej CC. Jeżeli mnie umowią na CC, będę robić wszystko żeby Maluch zaczął sam wychodzić 🙈 Stres że ma być cięcie, mi pomoże.
Nie ma problemu, rękę będę wyciągać jak się da i będę opieprzać wszystkich, którzy robią coś nie tak. Nie dam Ci zginąć! 💪💪
Ja kujawsko-pomorskie. :) mój synek urodził się z waga 3820g 60cm. A tu zdjęcie dwa dni przed porodem.
Zobacz załącznik 1126280
Bardzo ładnie wyglądałaś. Gratulacje! :)
O jak ladnie wygladalas!!! Ciaza ci służyla!! Czy wy jakies diety stosujecie ze takie laski???
Ja to laską na pewno nie jestem. Nie da mnie się tak nazwać 🤣
Dziewczyny jak podchodzicie do tematu sesji ciążowych? 📷
Gratuluję ciąży mimo przeciwności losu i życzę duuuuuzo zdrówka i powodzenia :)
Masz świetne zdjęcia. Na prawdę bardoz ładne!
My Będziemy mieć dwie sesję. 21.06 z partnerem. We dwoje i nasz brzuszek. A 28.06 z partnerem i jego 5letnią córeczką w polu lawendy 🥰 strasznie się doczekać nie mogę!
 
Hej,hej !
Przed samym porodem starszej córki na USG wyszło 4300 g . A lekarze na izbie przyjęć zaczęli między sobą rozmawiać, że nie wiedzą jak sobie poradzę (jakby mnie tam nie było! 😂). A mała urodziła się 3180g. Także tego... coś im się przewidziało. Bo przecież nie będę podejrzewać że na celu mieli tylko doprowadzenie mnie do rozstroju nerwowego 😂

Lipka jaka ty długa i szczupła jesteś 😳 jakbyś sobie tylko piłkę schowała (albo połknęła 😜)

Patrycja piękne zdjęcia. I szczególne gratulacje 🍀

Mystic jak już będzie czas to daj znać. Będziemy czary odprawiać 😁

Joanulka jak będziemy czary odprawiać to i wielka woda nam nie przeszkodzi 😁😜😁
 
reklama
U mnie w rodzinie dzieci rodzą się około 4kg. więc też nie najmniejsze ;)
Zobaczymy jak to będzie, nastawiać się na nic nie chce, choć nie ukrywam że wolałabym rodzić naturalnie :D
U nas niestety wagą jest wskazaniem do planowanej CC. Jeżeli mnie umowią na CC, będę robić wszystko żeby Maluch zaczął sam wychodzić 🙈 Stres że ma być cięcie, mi pomoże.
Nie ma problemu, rękę będę wyciągać jak się da i będę opieprzać wszystkich, którzy robią coś nie tak. Nie dam Ci zginąć! 💪💪

Bardzo ładnie wyglądałaś. Gratulacje! :)

Ja to laską na pewno nie jestem. Nie da mnie się tak nazwać 🤣

Gratuluję ciąży mimo przeciwności losu i życzę duuuuuzo zdrówka i powodzenia :)
Masz świetne zdjęcia. Na prawdę bardoz ładne!
My Będziemy mieć dwie sesję. 21.06 z partnerem. We dwoje i nasz brzuszek. A 28.06 z partnerem i jego 5letnią córeczką w polu lawendy 🥰 strasznie się doczekać nie mogę!
Aizdur- a dlaczego tak sie boisz Cc?
 
Do góry