reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Heeej. U mnie też dziś pogoda okropna. Jeszcze leżę w łóżku. Przespałam cała noc bez żadnych pobudek i na dodatek wczoraj w dzień też drzemka 😑 ostatnio bym tylko spała. Pociesza mnie tylko to że dziś czekam na paczkę z częścią wyprawki dla malucha i dla mnie po porodzie 😊

Miłego dnia 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny :(
U mnie dzisiaj kiepsko.. od wczoraj kiepsko...
wczoraj dowiedziałam, że właściciele mieszkania, które mieliśmy wynająć od czerwca zrezygnowali z wynajmu, ponieważ nie mogą udać się za granicę gdzie mają pracę i prawdopodobnie będą zmuszeni zostać w Polsce przez najbliższe miesiące. Jestem załamana.. wypowiedzieliśmy już umowę obecnego mieszkania i właścicielka ma już nowych najemców i nie ma bata a musimy się wynieść.. tylko gdzie :confused2: tak mnie to podłamało, że nie wiem co dalej..
Do tego Hania jest tak aktywna od wczoraj, że ledwo żyję. Kopie ciągle, jeszcze tak nisko w pęcherz. Spać nie mogę, każda pozycja niewygodna.. czy to jest normalne? Nie przypominam sobie żeby moi chłopcy byli tacy narwani w brzuchu.

Dzięki Wam za rady odnośnie nakłuwacza- dzisiaj przyszedł, jest super. Szkoda, że nie miałam od razu :huh:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny 😊 pomyślałam, że dołączę do tego wątku, ponieważ termin mam na 27 sierpnia 😊
Obecna sytuacja strasznie dobija, do tego mój mąż już miesiąc siedzi za granicą u swojego taty 😞nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić...

@Straciatella nie zamartwiaj się na zapas ! Napewno coś się znajdzie i będzie dobrze :) popatrz na spokojnie na jakieś ogłoszenia. Może akurat coś fajnego trafisz, a może nawet i lepszego niż to co miało być :)
 
Witam się i ja 💙 u mnie pogoda cudowna. Jest cieplutko i od rana swieci słońce. Ogarnęłam trochę w ogrodzie, rosół nastawiony a ja odpoczywam na huśtawce w cieniu. Coraz bardziej dokuczają mi plecy, wczoraj ledwo chodziłam. Nie wiem co z tym fantem robić. Nie mogę ćwiczyć ze względu na łożysko. Chyba pojadę do prywatnej kliniki zobaczyć czy się podnosi, może wtedy coś więcej będę mogła robić. Brakuje mi bardzo basenu- go by załatwiło sprawę.
 
@Ellenk 2 tygodnie temu byłam na połówkowym 😊 było wszystko super ! Chciałam mieć z mężem niespodziankę do porodu i nie chcieliśmy znać płci, ale moja kruszynka tak się wywaliła, ze pierwsze co zobaczyłam to to co ma pomiędzy nogami 😂 a Pani doktor tylko utwierdziła, ze to 100 procentowy chłopak 😅Następna wizytę kontrolną mam na 28.04. Narazie czuje się dobrze, synuś się rusza i to mi daje takie poczucie spokoju i szczęścia mimo tego wszystkiego 🤷🏻‍♀️

Rany dziewczyny wy już wyprawkę robicie ? 🙀 ja to tak planowałam w czerwcu zacząć, ale może to za późno ?
 
Dla każdej przyjdzie odpowiedni czas na wyprawkę. Ja powoli też zaczynam kupować, przeglądam Internet, szukam fajnych promocji itp. To już indywidualna sprawa kiedy zaczynamy kupować rzeczy dla malucha. Ja jak jeszcze nie mam nawet połowy potrzebnych rzeczy to czuje jakiś taki strach... Tak po prostu mam dlatego staram się co jakiś czas cos kupić, wtedy trochę się uspokajam. Dziś np kupiłam karton ubranek (uzywane). Taka radość 😁. Już mam na allegro dodany sklep gdzie strasznie spodobał mi się kocyk i poduszka do wózka. I za miesiąc zrobię od tego sklepu większe zamówienie, bo mają dosłownie wszystko, podkłady, pieluchy, butelki, koce, pościele itd itd... :).
W tym miesiącu już chyba spokój z zakupami. Synek ma 5 urodzinki na dniach więc troszkę kasy pójdzie.
 
reklama
Mam sporo sukienek/spódniczek. 😍😁 jestem zakochana. Wszystko schowałam w karton i czekają na lato i pranie 😁.
 

Załączniki

  • Polish_20200415_213001678.jpg
    Polish_20200415_213001678.jpg
    544,3 KB · Wyświetleń: 68
Do góry