reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, nadrabiam zaległości. Cieszę się że wasze badania wyszły super i dzieciaczki zdrowe! Ja oddałam się pracom wielkanocnym żeby chociaż w ten sposób poczuć święta.

Mamuśki, przede wszystkim zdrowych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Zmartwychwstały da nam zdrowie i siłę do walki/izolacji /samotności z korono i pozwoli spokojnie przeżyć te święta aby kolejne były pełne radości i chaosu podczas zjazdu rodzinnego. Doszłam do wniosku, że my to jednak jesteśmy stworzeni do życia w stadzie... Wesołego Alleluja życzymy z Piotrusiem! 🐣🐥🐇
 
I jak tam minęły Wam święta? :) U nas we dwoje (i pół :) ), a rodzice online. Wszystko zjedzone, dużo nie było, ofc po mazurkach zgaga, ale jak to tak Wielkanoc bez mazurków :D A na msze pojechaliśmy prosto do Watykanu, na papieską, a co :D
Oprócz tego obowiązkowe spacerki, póki bez maseczki można, bo co to za "przewietrzenie się" jak człowiek się dusi pod dodatkową warstwą... Ludzi kompletnie brak, chyba jednak mimo wszystko wyjechali na święta do rodzin...
 
Hej kobietki. Jak po świętach?

Ja objedzona niesamowicie, w niedzielę aż niedobrze mi było 😁 ale wczoraj już wszystko dobrze, więc od nowa jak odkurzacz 😉 A trzeba jeszcze powyjadac to co zostało, żeby się nie zmarnowalo 😂

Miłego dnia 🥰
 
U nas dobrze, szybko minęły te święta, a myślałam, że będą się dłużyc, jak będziemy sami bez rodziny siedzieć. Ja z świątecznych potraw tylko bigos zrobiłam i dodatkowo szarlotkę. Wszystko zjedliśmy :D

@missalith zazdroszczę Ci tego mazurka, sama robiłaś? Ciasta to dla mnie wyższa szkoła jazdy, umiem zrobić 3 na krzyż 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj od rana deszcz pada i ponura aura za oknem. Na dodatek kiepsko spałam, bo co godzinę się budziłam :/ Ostatnio przez jakiś tydzień często mi się to zdarza i już nie wiem czy to wina hormonów, pogody czy jeszcze czegoś innego 🤔.
A co dzisiaj u Was słychać?
 
Do góry