reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja gondole i spacerówke mam na szafie w przedpokoju A stelaż w sypialni 😆.
Na 10 mam wizytę, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć moja miłość.
 
reklama
To ja jeszcze nie przytyłam ani kilograma i się martwię że mi waga stoi :O Ale nie należałam to najszczuplejszych przed ciążą, więc dzieciątko ma z czego brać :D
Jutro idę na połówkowe i mam nadzieje że wszystko ok będzie. No i że płeć w końcu poznam! A ruchów dalej nie czuje i też się zaczynam martwić. W ogóle, za dużo się martwię :D
I nic z wyprawki jeszcze nie mam. Ale też nie jestem w nastroju, żeby przeglądać rzeczy... :p najwyżej kupie wszystko czerwiec/lipiec przez internet na przypale, bo umówmy się, zakupy przed są głównie dla rodziców, a maluszek to tylko pretekst :D A jak mi to ma nie sprawiać przyjemności to po co się męczyć...
Tez nic nie przytylam :p i również, nic nie mam kupione z wyprawki takze nie jestes sama :)
Nie martw sie na zapas :) ja juz czuje ruchy maleństwa 20+6 cudowne uczucie a to moja pierwsza ciąża
 
Zazdroszczę wam dziewczyny, że możecie co wizytę zobaczyć swoje maleństwo 🤩ja mieszkam za granicą i są tu niestety tylko dwa USG w 12 í 20 tygodniu i jak jest wszystko dobrze to nie robią więcej . Można iść dodatkowo na 3D, ale teraz niestety zamknięte 🔒nie spotykam się z ginekologiem jak w Polsce tylko tutaj położna prowadzi ciążę . jak mogłam to latałam co miesiąc do Polski, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Mam też problemy z tarczyca i przy okazji chodziłam do mojej endokrynolog. Na szczęście tarczyca jak na razie trzyma się na ładnym poziomie, ale wiadomo, że trzeba kontrolować.
 
Witajcie Dziewczyny. Niestety sytuacja wszędzie jest bardzo dynamiczna i czytam tutaj na forum często o odwoływaniu wizyt. O ile zwykłą wizytę kontrolną można odpuścić, opcjonalnie przeprowadzić przez telefon (chociaż nadal uważam, że ciężarne raczej powinny być na żywo) tak krew mnie zalewa kiedy odwołuje się badania prenatalne czy echo serca. Nie wyobrażam sobie nie zrobić tych badań.
Oj te święta dziwne będą. Moja rodzina siedzi grzecznie w domku, my w swoim i oni w swoim, ale myślę że i tak całe stada będą się przemieszczać, bo przecież jak to?? Jestem zdania, że ważniejsze jest bezpieczeństwo nasze i bliskich, a święta w domu.. cóż, niejedna z nas o takich marzyła.
 
Ja już po badaniach. Wszystko gra :) w końcu zobaczyłam przez chwilę buzię mojej królewny. Ale standardowo jak już się domyśliła że ktoś ja podgląda to się przekrecila plecami do nas 🤭😆
 

Załączniki

  • 20200409_102859.jpg
    20200409_102859.jpg
    992 KB · Wyświetleń: 75
  • 20200409_102921.jpg
    20200409_102921.jpg
    859,6 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Witajcie Dziewczyny. Niestety sytuacja wszędzie jest bardzo dynamiczna i czytam tutaj na forum często o odwoływaniu wizyt. O ile zwykłą wizytę kontrolną można odpuścić, opcjonalnie przeprowadzić przez telefon (chociaż nadal uważam, że ciężarne raczej powinny być na żywo) tak krew mnie zalewa kiedy odwołuje się badania prenatalne czy echo serca. Nie wyobrażam sobie nie zrobić tych badań.

Ja właśnie miałam umówione samo USG połówkowe w enelmedzie na piątek, na wypadek gdyby mi się lekarz dzisiaj wysypał, to mi je wczoraj odwołali :p Dlaczego? Bo tak. Mimo wcześniejszych zapewnień że USG i pobrania krwi ciężarnych odbywają się bez zmian.

@Lipka super, że wszystko ok :)
 
Do góry