reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U mnie 3 ciąża, 16tydz + 2dni i z ruchami też marnie, czasem pojedyńcze smyranie ale bardzo rzadko się zdarza, w drugiej ciąży też już wyraźniejsze poczuł chyba w 18-19 tygodniu. Także każda indywidualnie, chodź też nie mogę się doczekać tych mocnych ruchów 😉
Człowiek byłby spokojniejszy gdyby już czuł wyraźnie.
 
reklama
A to normalne że czuję tylko w jednym punkcie? Zawsze w tym samym. I jest to tak specyficzne że poprostu wiem już że to dziecko

Trudno mi powiedzieć, bo nie pamietam tego uczucia. Wiem ze to było jakby muskanie jak rybka w wodzie. Podejrzewam ze w jednym miejscu bo dziecię malutkie ma dopiero par centymetrów.
 
Ja w poprzedniej ciąży nazwałam to uczucie - muśniecie skrzydłami motyla hehe

No muskanie delikatne, choć czekam już na te wyraźniejsze ruchy 🙂
Choć nie wiem jak Wy ale mnie już jak za długo siedzę czy chodzę okropnie bolą mnie żebra... Dziwi mnie fakt że tak wcześnie.. choć brzuszek już mam mocno widoczny pomimo szczupłej budowy, synek 2 tygodnie przed terminem miał ponad 3.600 i coś czuję że ten jako chłopczyk też będzie duży 😉
 
Błądząca tętnica prawa podobojczykowa... Ma to coś związane z przełykiem.. Być może z wada serduszka.. Tak naprawdę w internecie nic nie można konkretnego znaleźć, mam nadzieję że dowiem się w pn coś wiecej po kolejnym usg. Jest markerem zespołu downa też podobno... Chociaż u nas to jedyna nieprawidłowość. Trzymajcie kciuki
Będziemy trzymać✊i czekać na dobre wiadomości!
 
reklama
Do góry