reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
No ja też wieczorami to mam spory ten brzuszek A rano jak się budzę To w sumie nie widać tego brzuszka za bardzo. No ale mamy czas :D. Ja jeszcze nic nie przytyłam, jestem ciekawa ile będzie na + na koniec ciąży. W pierwszej miałam +12kg
Ja też jeszcze nic nie przytyłam :p ale więcej jem i mój chłop się śmieje tylko ze czekoladę to mi będzie chowac 😁 oo a dzisiaj tłusty czwartek!! Paczków nie lubię ale z adwokatem zjem🥰
 
Dużo dziewczyn pisze, że zaczyna czuć pierwsze ruchy. Czy to normalne że jestem 16+3 i jeszcze nic nie czuje? To moja druga ciąża.
 
Dużo dziewczyn pisze, że zaczyna czuć pierwsze ruchy. Czy to normalne że jestem 16+3 i jeszcze nic nie czuje? To moja druga ciąża.

Tak, wszystko w normie. Możesz nie czuć nawet do 20tc. Osobiście nie pamietam
Na 100% w którym tyg zaczęłam czuć ruchy (w drugiej ciąży) ale wiem ze to był 4 miesiąc. Teraz tez nie liczę ze to będzie szybko bo mam sporą oponkę [emoji85]
 
A to moje maleństwo z pn (12+3), dxidziol nie chciał współpracować.. Wykryto Arse, za 3 dni następne usg genetyczne.
 

Załączniki

  • IMG_20200217_120347.jpeg
    IMG_20200217_120347.jpeg
    45,7 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20200220_080222.jpeg
    IMG_20200220_080222.jpeg
    45,3 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
Tak, wszystko w normie. Możesz nie czuć nawet do 20tc. Osobiście nie pamietam
Na 100% w którym tyg zaczęłam czuć ruchy (w drugiej ciąży) ale wiem ze to był 4 miesiąc. Teraz tez nie liczę ze to będzie szybko bo mam sporą oponkę [emoji85]
A to normalne że czuję tylko w jednym punkcie? Zawsze w tym samym. I jest to tak specyficzne że poprostu wiem już że to dziecko
 
Błądząca tętnica prawa podobojczykowa... Ma to coś związane z przełykiem.. Być może z wada serduszka.. Tak naprawdę w internecie nic nie można konkretnego znaleźć, mam nadzieję że dowiem się w pn coś wiecej po kolejnym usg. Jest markerem zespołu downa też podobno... Chociaż u nas to jedyna nieprawidłowość. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Dużo dziewczyn pisze, że zaczyna czuć pierwsze ruchy. Czy to normalne że jestem 16+3 i jeszcze nic nie czuje? To moja druga ciąża.


U mnie 3 ciąża, 16tydz + 2dni i z ruchami też marnie, czasem pojedyńcze smyranie ale bardzo rzadko się zdarza, w drugiej ciąży też już wyraźniejsze poczuł chyba w 18-19 tygodniu. Także każda indywidualnie, chodź też nie mogę się doczekać tych mocnych ruchów 😉
 
Do góry