reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jestem po pobieraniu krwi na nifty pro. Trzymajcie kciuki zeby wyniki przyszly ok[emoji813]️ zastanawia mnie teraz tylko jedno. Slyszalam ze powinny zostac pobrane dwie probki a widzialam tylko jedna[emoji15] zamiast sie odrazu zapytac to teraz bede sie dreczyc

Na pewno wszystko będzie dobrze [emoji1364][emoji1364] mocno zacisniete [emoji177]
 
71086629_2736332579739593_4417813114536329216_o.jpg
ja miałam takie ♥️ ale bardzo szybko schodzi kolor niestety 😔
 
Ja jutro 13t. Dzisiaj chyba nie opuszcze łazienki, caly czas wymiotuje i becze bo nie mam juz siły. W weekend tez bylo grubo, a dzisiaj apogeum razem z przeziębieniem, ktore mnie dopadło. Nie mam juz sił. Ide do lekarza na 19, bo słaniam sie na nogach. Na wadze -5kg :(
 
Padnięta jestem dziś po zakupach, ale lodówka pełna. [emoji3] I kupiłam sobie ładny kubek na herbatkę [emoji4]

Ja też chodzę na NFZ. Na połówkowe pójdę z mężem prywatnie żeby płeć potwierdzić i żeby w ogóle mąż miał okazję zobaczyć maluszka bo urlopu nie za bardzo może wziąć
Nie mogę doczekać się pierwszych wyczuwalnych kopniaków [emoji3059]
 
reklama
Padnięta jestem dziś po zakupach, ale lodówka pełna. [emoji3] I kupiłam sobie ładny kubek na herbatkę [emoji4]

Ja też chodzę na NFZ. Na połówkowe pójdę z mężem prywatnie żeby płeć potwierdzić i żeby w ogóle mąż miał okazję zobaczyć maluszka bo urlopu nie za bardzo może wziąć
Nie mogę doczekać się pierwszych wyczuwalnych kopniaków [emoji3059]
Nie ma to jak zdrowy kopniak o 3.00 w nocy pod żebra 😬
 
Do góry