reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja też mam wizyty co 4 tygodnie. Jeśli wszystko jest ok, to czemu się martwisz?
Ja mam wizytę dopiero 26 lutego [emoji17] ale pewnie będę szła w przyszłym tygodniu podejrzeć dzidzię prywatnie [emoji847] jakoś mnie martwią te odstępy 4 tygodniowe między wizytami [emoji17]
 
reklama
Wysłać kurierem ? 🤣 Tylko ostrzegam to nie oryginalne tiramisu, bo nie dodałam jajek ani alkoholu. Krem jest mascarpone z odrobiną mleka, cukru pudru i aromatu rumowowego. Ale daje rade. Naprawdę smaczne 🥰

A na obiad ogorkowa. Po południu pojadę na zakupy zaopatrzec się w owoce i warzywa, to jakieś sałatki będę robić i koktajle. 😀 Bo w lodówce niewiele więcej od światła. 🤣 Ale wreszcie apetyt wraca na dobre tory. Jeszcze trochę i zacznę ćwiczyć 😀 mam przytajmniej takie plany.
To ja poproszę o wysłanie kuriera wieczornego z próbkami z całego menu 🤣 swoją drogą apetyt u mnie też powrócił ale żołądek się skurczył ewidentnie przez te nieustające mdłości i brak apetytu od 6 tc. więc niewiele mi do szczęścia potrzeba, np miałam taką ochotę na placki ziemniaczane a zjadłam tylko 3 małe placuszki i byłam objedzona 😁
 
Ja za to jem co 2 godziny i to dość spore porcje [emoji1787] dlatego zamierzam zacząć cwiczyc, bo inaczej przytyję że 20 kg
To ja poproszę o wysłanie kuriera wieczornego z próbkami z całego menu [emoji1787] swoją drogą apetyt u mnie też powrócił ale żołądek się skurczył ewidentnie przez te nieustające mdłości i brak apetytu od 6 tc. więc niewiele mi do szczęścia potrzeba, np miałam taką ochotę na placki ziemniaczane a zjadłam tylko 3 małe placuszki i byłam objedzona [emoji16]
 
Ja mam wizytę dopiero 26 lutego 😔 ale pewnie będę szła w przyszłym tygodniu podejrzeć dzidzię prywatnie 🤗 jakoś mnie martwią te odstępy 4 tygodniowe między wizytami 😔
Loooo ja mam wizyty tak co 3tygodnie , ja prywatnie chodzę właśnie :) I wrazie jakiejs obawy lekarz jest w stanie przyjąć wcześniej :)
4tygodniowe to długo troszkę , pewnie jak masz możliwość iść prywatnie to idź :)
 
reklama
U nas tez słonecznie ale zimno po powrocie bo wiatr lodowaty u nas na wsi jest jeszcze śnieg ale w mieście już praktycznie śladu a wczoraj biało było.
 
Do góry