reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Pocieszę Was! Pierwsza wizytę z usg miałam 5 tyg temu a kolejna mam dopiero za 1,5 tygodnia wiec nie narzekajcie na te 4tyg odstępy [emoji13]
 
Ja mam też co 4 tyg, chodzę na NFZ, za tydzień mam aminopunkcje, więc też zobaczę co i jak na usg, A tydzień później mam u swojej gin, więc od razu sprawdzę czy po amino jest wszystko ok...tylko później to czekanie na wyniki...U nas dziś od rana też słonecznie, ale w pomieszczeniu w którym pracuje nie ma okien więc równie dobrze może teraz panować zamieć sniezna😀 co do ćwiczeń, to chodzę 2 razy w tygodniu na zumbe. Dziś też powinnam iść, ale mam strasznego lenia i marzę już o kanapie, kocyki, książce i herbatce😃 zobaczymy czy wygra mój wewnętrzny len 😋
 
Na NFZ prowadzę , prywatnie chodzę sporadycznie podejrzeć co i jak. Lekarze to znajomi wspólni więc nie mają z tym problemu , że "zdradzam" jednego z drugim 😁
Ja tak samo.chodzilabym moze i prywatnie ale jednak to ze trzeba placic za badania krwi dodatkowo mnie jakos zniecheca. Nie dosc ze wizyta to jeszcze badania. A widzisz mocno roznice jak Cie traktuja na nfz a prywatnie?
 
Dziewczyny jestem po pobieraniu krwi na nifty pro. Trzymajcie kciuki zeby wyniki przyszly ok♥️ zastanawia mnie teraz tylko jedno. Slyszalam ze powinny zostac pobrane dwie probki a widzialam tylko jedna😳 zamiast sie odrazu zapytac to teraz bede sie dreczyc
 
Ja tak samo.chodzilabym moze i prywatnie ale jednak to ze trzeba placic za badania krwi dodatkowo mnie jakos zniecheca. Nie dosc ze wizyta to jeszcze badania. A widzisz mocno roznice jak Cie traktuja na nfz a prywatnie?
Generalnie różnicy nie widzę miałam szczęście do obydwu lekarzy , obydwoje tak samo staranni , potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania nawet te najgłupsze nie patrząc na mnie jak na idiotkę 😁 a różnicy między nimi jest z 25 lat co najmniej 😁 naprawdę sobie chwalę, na endokrynolog też trafiłam super , konkretna babeczka 😊 więc dojść do ładu z moimi hormonami i chorobami dzięki nim nie miałam specjalnie trudno 🤗
 
reklama
U mnie to samo, mały ma 15msc. Ale i tak się cieszę bo jakieś 3-4msc temu potrafił budzić się co godzinę!

U nas dopiero po odcycowaniu ilość pobudek się zmniejszyła[emoji6]

Hej hej[emoji846] u nas ladnie slonecznie ale zimno w pieruny [emoji846] mamy tyyyyle czasu na poznanie to na pewno zdazymy [emoji4]
Ja dzisiaj na zakupach ale nie mam weny i nic mi sie nie podoba [emoji24] zawsze tak mam [emoji28]
W pt jade na weekend z przyjaciolka do spa [emoji846] mam troche inne zabiegi ale tak to bedzie super juz sie nie mogę doczekać[emoji7]

Udanego wyjazdu[emoji3] Ja w piątek idę na babską imprezę z koleżankami z pracy - taki wcześniejszy dzień kobiet[emoji6] Póki co mi się nie chce, ale wiem że będzie fajnie[emoji6]

Dziewczyny. Niedawno sie dowiedziałam że mam niesko położone łozysko czy kturaś z was tak miała obecnie jestem 14 tyg

Na tym etapie ciąży to normalne, później będzie się podnosić[emoji106]
 
Do góry