reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Gdzie po to tiramisu moge się zgłosić? 😁😂
Wysłać kurierem ? 🤣 Tylko ostrzegam to nie oryginalne tiramisu, bo nie dodałam jajek ani alkoholu. Krem jest mascarpone z odrobiną mleka, cukru pudru i aromatu rumowowego. Ale daje rade. Naprawdę smaczne 🥰

A na obiad ogorkowa. Po południu pojadę na zakupy zaopatrzec się w owoce i warzywa, to jakieś sałatki będę robić i koktajle. 😀 Bo w lodówce niewiele więcej od światła. 🤣 Ale wreszcie apetyt wraca na dobre tory. Jeszcze trochę i zacznę ćwiczyć 😀 mam przytajmniej takie plany.
 
reklama
Hej hej🙂 u nas ladnie slonecznie ale zimno w pieruny 🙂 mamy tyyyyle czasu na poznanie to na pewno zdazymy 😊
Ja dzisiaj na zakupach ale nie mam weny i nic mi sie nie podoba 😭 zawsze tak mam 😅
W pt jade na weekend z przyjaciolka do spa 🙂 mam troche inne zabiegi ale tak to bedzie super juz sie nie mogę doczekać😍
 
Zazdroszczę wyjazdu do spa 😍
Ja mam wizytę dopiero 24 lutego 😀 za Ciebie trzymam kciuki. Może już płeć poznasz? 😀
 
Witajcie, u mnie też świeci słoneczko, zima jednak nie dotarła😉 ja dziś bardziej wyspana więc i samopoczucie lepsze. Na obiad pomidorowa i mam zamiar zrobić kopytka. Ja też miałam bóle brzucha i w pierwszej ciąży i teraz na początku, na razie cisza. Ale kiedy przechodziłam we wrześniu ciążę obumarla to nie miałam żadnych niepokojących objawów, bóli, plamien ani nic ale także myślę, że wszystkie, które nam się pojawiają oznaczają, że dzidzia rośnie i tak ma być. No chyba, że to są jakies sile bóle, które nie przechodzą po odpoczynku czy nospie.
 
Hej hej🙂 u nas ladnie slonecznie ale zimno w pieruny 🙂 mamy tyyyyle czasu na poznanie to na pewno zdazymy 😊
Ja dzisiaj na zakupach ale nie mam weny i nic mi sie nie podoba 😭 zawsze tak mam 😅
W pt jade na weekend z przyjaciolka do spa 🙂 mam troche inne zabiegi ale tak to bedzie super juz sie nie mogę doczekać😍
Tyy budka jest zima to jest zimno 😋😋😋
 
Dziewczyny. Niedawno sie dowiedziałam że mam niesko położone łozysko czy kturaś z was tak miała obecnie jestem 14 tyg

Myśle że będziesz musiała dużo odpoczywać żeby się nie obniżało. Jak o siebie zadbasz będzie ok [emoji4]


Ja dziś po prenatalnych, Maleństwo tak fikało że mało co było widać [emoji23] wiec płci mi nie potwierdziła, ale termin porodu się zmienił na 15-16.08 [emoji85]
 
reklama
Do góry