reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cześć mamuśki, jak się dziś macie?
Ja elegancko, od 6 na nogach [emoji85] leżę i myśle coby tu na sniadanie zjesc 🧐
Słyszałam ze idzie do Polski zima [emoji177] zazdroszczę [emoji300]️☃️ u nas ciepło, ciagle pada... pierwsze kwiaty wiosenne już kwitną [emoji28]
 
Kochana 5/dni szybko zleci ja to musze poczekać …13 lutego na 13.30 ale na stawiam sie pozytywnie, podobno piorun nie uderza dwa razy w to samo drzewo.
Ja muszę czekać do 24 😱 Jeszcze całe 3 tygodnie ale już mam stresa.

O kurcze tak szybko? Ja zaczne cos kupowac chyba w 7 albo 8 miesiącu :)
Ja w pierwszej ciąży zaczęłam kupować jak ledwo się o ciąży dowiedziałam.

Ja tez z zakupami sie wstrzymuje do potwierdzenia płci ;) rozglądalam sie juz za tymi slodkimi ubrankami, ale ciezko cos kupic unisex:/
W piatek prenatalne wiec moze czegos sie dowiem :)
Poza tym mysle nad zwolnieniem, ale ze wzgledow finansowych, pracuje w takiej branzy , ze w sezonie letnim mam duzo wiecej poeniedzy. Teraz poza sezonem bieda i im dluzej pracuje tym zmniejsza mi sie srednia. dlatego w piatek pogadam o zwolnieniu z lekarzem..
Pewnie jest duża szansa, że dowiecie się na prenatalnych :)

To też tak nie do końca. Nie musisz leżeć ale masz być w domu. Oczywiście w jakichś niezbędnych do normalnego życia czynnościach typu wyjście do lekarza czy apteki możesz wyjść, ale jak kontrola Cię nie zastanie dostajesz wezwanie i musisz tłumaczyć czemu, a m.in. tego chcę sobie oszczędzić. Chyba nawet wymagają by udowodnić gdzie bylaś. Oczywiście możesz zmienić adres jak np. chciałabyś wyjechać na jakiś czas do rodziców (trzeba ich poinformować z wyprzedzeniem), ale to już inna sytuacja.
No właśnie zastanawiam się jak to jest jakbym chciała wyjechać nad morze, bo mamy zapłaconą zaliczkę na koniec czerwca. Ale to się chyba mija z celem bo przecież nie będę siedziała cały czas w pensjonacie. Pozostaje pracować do tego czasu i brać tylko l4 co jakiś czas żeby odpocząć.

Cześć mamuśki, jak się dziś macie?
Ja elegancko, od 6 na nogach [emoji85] leżę i myśle coby tu na sniadanie zjesc 🧐
Słyszałam ze idzie do Polski zima [emoji177] zazdroszczę [emoji300]️☃ u nas ciepło, ciagle pada... pierwsze kwiaty wiosenne już kwitną [emoji28]
Oby nie! ja to już marzę o wiośnie a nie o zimie.
 
Cześć mamuśki, jak się dziś macie?
Ja elegancko, od 6 na nogach [emoji85] leżę i myśle coby tu na sniadanie zjesc 🧐
Słyszałam ze idzie do Polski zima [emoji177] zazdroszczę [emoji300]️☃ u nas ciepło, ciagle pada... pierwsze kwiaty wiosenne już kwitną [emoji28]
Ja też lubie zimę i szkoda mi, że w tym roku nie było ani przez chwilę, przynajmniej tu gdzie mieszkam dzieci śniegu nie widziały
 
reklama
Do góry