reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A kiedy planujecie isc na zwolnienie? Ja chciałabym chodzic do pracy najdluzej jak sie da bo siedzenie w domu mi nie sluzy i cos na glowe mi siada jak mam za duzo wolnego ale...taryfy ulgowej zadnej nie mam, szef ostatnio do mnie ze okno mam umyc (ok, w domu tez sprzatam przeciez i sie nie oszczędzam ale zeby szef w ciazy kazal okna myc boze.....) no i newowa strasznie jestem, jak ktos cos mi kaze i rozkazuje to mam ochotę zabic😁
 
in

Dzięki, nie brałam paracetamolu bo myślałam, że więcej niż jednej nie można a to by raczej i tak nie pomogło zazwyczaj sie męczę ale co chwilę to już mam dość, nie bardzo mogę funkcjonować. Może wypróbuję migea chociaż nigdy nie brałam.
Ja mam szczęście około 7-8 tygodnia każdej ciąży mieć napady migreny (i to kilka razy na przestrzeni paru dni), więc już temat obcykany[emoji6]Lekarka mi to tłumaczyła dużym wyrzutem hormonów i faktycznie jakieś wyjaśnienie to jest[emoji848]
 
A kiedy planujecie isc na zwolnienie? Ja chciałabym chodzic do pracy najdluzej jak sie da bo siedzenie w domu mi nie sluzy i cos na glowe mi siada jak mam za duzo wolnego ale...taryfy ulgowej zadnej nie mam, szef ostatnio do mnie ze okno mam umyc (ok, w domu tez sprzatam przeciez i sie nie oszczędzam ale zeby szef w ciazy kazal okna myc boze.....) no i newowa strasznie jestem, jak ktos cos mi kaze i rozkazuje to mam ochotę zabic😁
Ja pracuję na pewno do końca marca o ile oczywiście nie będzie żadnych przeciwwskazań 😊
 
Ja chciałabym długo pracować, na pewno do końca maja, a kto wie czy nawet nie dłużej. Chyba że będę się źle czuć[emoji6]
 
Ja też myslalam o pracy do końca maja, a nawet czerwca jeśli się da😀
Zazdroszczę , też bym tak chciała ale no cóż... Moja praca mi na to nie pozwoli raczej , codziennie przechodzę dystans paru , parunastu kilometrów więc im większy będzie brzuch to będzie ciężej bo moja waga sprzed ciąży też nie należała do najniższych 🙄
 
Zazdroszczę , też bym tak chciała ale no cóż... Moja praca mi na to nie pozwoli raczej , codziennie przechodzę dystans paru , parunastu kilometrów więc im większy będzie brzuch to będzie ciężej bo moja waga sprzed ciąży też nie należała do najniższych 🙄
No pewnie, jak praca Ci nie pozwala to nie ma co. Ja zawsze myslalam ze jak zajde w ciaze to odrazu na zwolnienie i bede ksiazki nadrabiac :p i zawsze to w pracy mowilam a tu prosze jak sie myslenie zmienia😂 u nas w pracy kobiety do 9 chodzily ale to przesada.
 
reklama
Do góry