reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witam sie niedzielnie dziewczyny!
Zrobilam mielone z buraczkami, groszkiem z marchwia i ziemniaczkami 🙂 objadlam sie i teraz leniuchujemy. Nie wychodze dzisiaj bo caly czas pada deszcz..
co do ciuszkow to jak bedzi eok na prenatalnych i powie plec to moze juz zaczne 😍
 
reklama
U mnie schabowe z buraczkami ale mąż robi bo na mnie ta pogoda jakoś źle wpływa, boli mnie głowa i muli dalej. Macie jakiś sposób na ból głowy?
 
U mnie schabowe z buraczkami ale mąż robi bo na mnie ta pogoda jakoś źle wpływa, boli mnie głowa i muli dalej. Macie jakiś sposób na ból głowy?
Jak taki zwykły ból to 2 tabletki paracetamolu, któraś z dziewczyn pisała że w aptece doradzili też ketonal, ten dostępny bez recepty. A jak migrenowe (ja tak miałam) możesz migeę[emoji6]
 
Hej. Ja już po USG pierwszego trymestru. Ginekolog powiedziała, że wszystko ok ale nawet nie zapytałam ile dzidzia ma cm. Chyba gdzieś na zdjęciu powinno być?

Mnie mdłości już nie męczą ale za to metaliczny posmak w ustach pozostał 😟 nie mogę w ogóle zwykłej wody pić bo mnie odrzuca. Mogę tylko gazowana. Za to apetyt mam wilczy i cały czas jem, bo inaczej mnie z głodu skręca. Muszę się jakoś ogarnąć ale nie wiem jak.

Teraz obecnie dziecko chore. Już tydzień gorączkuje. Antybiotyk nie pomaga więc jutro chyba do lekarza znów....
 
U mnie schabowe z buraczkami ale mąż robi bo na mnie ta pogoda jakoś źle wpływa, boli mnie głowa i muli dalej. Macie jakiś sposób na ból głowy?
in
Jak taki zwykły ból to 2 tabletki paracetamolu, któraś z dziewczyn pisała że w aptece doradzili też ketonal, ten dostępny bez recepty. A jak migrenowe (ja tak miałam) możesz migeę[emoji6]
Dzięki, nie brałam paracetamolu bo myślałam, że więcej niż jednej nie można a to by raczej i tak nie pomogło zazwyczaj sie męczę ale co chwilę to już mam dość, nie bardzo mogę funkcjonować. Może wypróbuję migea chociaż nigdy nie brałam.
 
Hej. Ja już po USG pierwszego trymestru. Ginekolog powiedziała, że wszystko ok ale nawet nie zapytałam ile dzidzia ma cm. Chyba gdzieś na zdjęciu powinno być?

Mnie mdłości już nie męczą ale za to metaliczny posmak w ustach pozostał 😟 nie mogę w ogóle zwykłej wody pić bo mnie odrzuca. Mogę tylko gazowana. Za to apetyt mam wilczy i cały czas jem, bo inaczej mnie z głodu skręca. Muszę się jakoś ogarnąć ale nie wiem jak.

Teraz obecnie dziecko chore. Już tydzień gorączkuje. Antybiotyk nie pomaga więc jutro chyba do lekarza znów....
No właśnie duzo czytalam o metalicznym posmaku.. Ja mam taki ohydny smak ale to idzie bardziej z gardla po tabletkach prenatal uno i duo! Ktoras tez tak ma? Przy kaszlu albo nawet w nocy budzi przy polykaniu sliny. Wiem ze to po nich bo zrobilam eksperyment i nie bralam 3 dni i jak reka odjal :o
 
Ja walczę z przeziębieniem . Bol nóg taki , ze ledwo chodzę ... ratunku !
Współczuję 😘 też to przechodziłam jakiś czas temu a chodziłam jeszcze do pracy a pracę mam chodzącą 😔
O kurcze tak szybko? Ja zaczne cos kupowac chyba w 7 albo 8 miesiącu :)
Generalnie to w razie w to po prostu będzie domeblowanie pokoju (mieszkamy w kawalerce) 😁 ale póki co jest z myślą dla dziecka 😊 może i faktycznie za wcześnie ale no cóż... To moja pierwsza ciąża i chce być do niej chociaż od strony technicznej przygotowana 😂 o ciuszkach jeszcze nie myślę, po połówkowych badaniach zacznę jak płeć będzie już bardziej pewna ( chociaż nie dało się NIE ZOBACZYĆ tych jajeczek ) 🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Współczuję 😘 też to przechodziłam jakiś czas temu a chodziłam jeszcze do pracy a pracę mam chodzącą 😔

Generalnie to w razie w to po prostu będzie domeblowanie pokoju (mieszkamy w kawalerce) 😁 ale póki co jest z myślą dla dziecka 😊 może i faktycznie za wcześnie ale no cóż... To moja pierwsza ciąża i chce być do niej chociaż od strony technicznej przygotowana 😂
Ja juz na allegro szukam rozne wanienki, przewijaki itd ale tego tyle jest ze idzie oszalec😂 pierwsze co to zainwestuje w ten monitor oddechu chyba😁
 
Do góry